Челендж з Reactor Monitor: Поділіться технологією радіаційно стійкого дисплею і допоможіть дослідженню Місяця
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Поділіться технологією радіаційно стійкого дисплею і допоможіть дослідженню Місяця

Авторам кращих рішень – справжня співпраця з NASA

Челендж з Reactor Monitor: Поділіться технологією радіаційно стійкого дисплею і допоможіть дослідженню Місяця
Фото: NASA

Однією з проблем у дослідженні космосу є відсутність геомагнітного поля, яке зупиняє більшу частину позаземної радіації. Відомо, що радіація впливає на роботу електронних пристроїв, особливо тих, що пов’язані з візуальним відображенням. Але ж саме ці пристрої можуть широко використовуватися всередині або поза межами космічних станцій, в апаратах для дослідження космосу, скафандрах; зрештою, вони мають вирішальне значення для спілкування та безпеки астронавтів. Тож дисплеї, які використовуються в космосі, мають витримувати вплив космічного випромінювання та бути довговічними і надійними. Саме такі прибори потрібні NASA для польотів на Місяць.

NASA шукає: кастомні дисплеї, стійкі до радіації

Ключова індустрія: Aerospace.

Опис: NASA планує продовжити дослідження Місяця, який не має магнітного поля, а тому є вразливим для космічного випромінювання. Агенція шукає технології виробництва радіаційно стійких/витривалих/захищених дисплеїв та/або радіаційного захисту на такі пристрої. Можливі варіанти рішення: електрохромні дисплеї з електронним чорнилом, OLED-дисплеї, LCD-дисплеї, різноманітні види покриття, активне екранування, захист від ядерної радіації, нові технології відображення.

Ключові вимоги:

  • доведена ефективність: в ідеалі – деякі дані тестування, щоб показати ефективність в радіаційному середовищі порядку 5-10 рад (Si) на рік;
  • довгий термін служби – можливість працювати без обслуговування протягом мінімум 30 днів, а в ідеалі – більше 10 років.

Дедлайн: 1 серпня 2023 року.

Переваги для команд: NASA шукає як технології захисту компонентів, так і виробників дисплеїв. На успішних учасників чекають невеликі обсяги замовлення. Також NASA цікавлять команди, здатні виконувати невеликі замовлення на спільну розробку.

Як взяти участь: Докладніший опис челенджу та контакт для зв’язку розміщені на платформі yet2. Сформуйте пропозицію та надішліть її за вказаною електронною адресою.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло