Discuss Discuss
Челендж з Reactor Monitor: Інженерно-будівельна компанія шукає інноваційні способи з’єднання гіпсокартонних плит
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Інженерно-будівельна компанія шукає інноваційні способи з’єднання гіпсокартонних плит

Економним, ефективним, сумісним, масштабованим, екологічно стійким рішенням – грошовий приз

Челендж з Reactor Monitor: Інженерно-будівельна компанія шукає інноваційні способи з’єднання гіпсокартонних плит

Коли мова заходить про інновації в будівництві, то найперше, що спадає на думку, – 3D-друк будівель. Це дійсно крута технологія, і виглядає вона дуже футуристично, відкриваючи двері всім зацікавленим у світ будівельних інновацій, який сьогодні стрімко росте. Сучасні технології, новітні матеріали, діджиталізація все глибше проникають в цю консервативну, але благодатну для інноваторів сферу. Адже саме від неї залежить наше повсякденне життя і побут у майбутньому.

На платформі Reactor Monitor багато челенджів зі сфери будівництва, наприклад, Construction Startup Competition 2023 (до речі, поспішайте, там дедлайн 2 липня). А серед останніх надходжень – InoCrowd Challenge.

InoCrowd Challenge: Швидке з’єднання стін

Ключова індустрія: Construction, Industrial Engineering

Опис: Заявник цього челенджу – інженерно-будівельна компанія, що йде в авангарді будівельних технологій, які сприяють довговічності будівель і стійкості матеріалів. Одна з технологій заявника – спосіб з’єднання гіпсокартонних плит – видається йому недосконалою: вона передбачає використання шпаклівки для швів і обробки, що відбирає багато часу та вимагає підготовки на місці. Заявник шукає кращі рішення, які б показали вищу ефективність, економію коштів, стабільність процесів, кращий контроль якості, підвищення конкурентоспроможності та високий рівень задоволеності клієнтів.

Запропоноване рішення має продемонструвати ефективне сполучення двох гіпсокартонних плит з утворенням міцного, довговічного з’єднання, яке має звукоізоляцію та водонепроникність, відповідає або навіть перевершує встановлені промислові стандарти. Стик має бути непомітним, поверхня плит – залишатися рівною, забезпечуючи цілісність і прихованість шва.

Перевага надаватиметься економним та ефективним, сумісним з наявними техниками, масштабованим, інтегрованим, екологічно стійким рішенням.

Дедлайн: 9 серпня 2023 року.

Переваги для команд: грошовий приз у розмірі €7500.

Як взяти участь: Заявка розміщена на платформі InoCrowd, доступна для заповнення після реєстрації.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!