Челендж з Reactor Monitor: Можливість для DeepTech-команд, яку гріх упускати
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Можливість для DeepTech-команд, яку гріх упускати

Фінансування, яке треба, вхід у світову спільноту, корисні зв’язки – все це на відстані однієї заявки

Челендж з Reactor Monitor: Можливість для DeepTech-команд, яку гріх упускати
Фото: pexels.com / ThisIsEngineering

Якщо ви стикаєтеся з командою, яка позиціонує себе як DeepTech, то це означає, що перед вами – справжні дослідники, вчені, винахідники, які створюють новітні технології на основі серйозних наукових розробок або інженерних інновацій. DeepTech – це довго, прискипливо і дорого, але якщо рішення дійсно запрацює, то воно може перевернути світ. Команди з DeepTech-підходом можна знайти у багатьох сферах, але найпопулярнішими вважаються галузі сучасного виробництва, новітніх матеріалів, штучний інтелект, біотехнології, блокчейн, робототехніка, фотоніка, електроніка, квантова техніка тощо. Як правило, рішення DeepTech легко завойовують ринок, адже мають високу ринкову та суспільну цінність.

Але у процесі розробки вони потребують великих і постійних капіталовкладень, і це часто є стримуючим фактором для DeepTech-команд. В обмін на фінансування вони часто ладні продати частку стартапу, права інтелектуальної власності тощо, тож у разі успіху їхні лаври пожинають інші... І тут з'являється Hello Tomorrow Global Challenge.

Hello Tomorrow Global Challenge

Ключова індустрія: DeepTech.

Опис: Цей всесвітньо відомий конкурс створений спеціально для DeepTech-стартапів з усього світу. Він був заснований у 2013 році французькими винахідниками Ксав’є Дюпорте та Арно де Ла Туром, які у той час були аспірантами і самі працювали у DeepTech. Вони краще за інших розуміли, що для просування DeepTech, потрібні зовсім інші ресурси та підходи, аніж для традиційних веб- і мобільних інновацій.
 І в цьому головна фішка конкурсу Hello Tomorrow: в якості грошового призу його переможці отримують equity free фінансування, тобто фінансування без втрати частки компанії. Окрім цього, Hello Tomorrow Global Challenge надає DeepTech-інноваторам всьому світі платформу для досліджень і випробувань, забезпечує інші можливості фінансування, зв’язує з ключовими гравцями DeepTech-екосистеми. За 10 років існування конкурсу його переможці та фіналісти конкурсу отримали фінансування на загальну суму понад $3 мільярди.

Отже, до участі запрошуються стартапи на ранніх стадіях, які мають розробки на основі передового інженерного методу, наукові прориви чи інноваційні технології та займаються вирішенням нагальних потреб промисловості, суспільства, навколишнього середовища або розвивають нові ринки. Цьогорічний конкурс проводиться в таких категоріях:

 • Аерокосмічна галузь
 • Продвинута електроніка та комп’ютерна техніка
 • Цифрове здоров’я та медичні пристрої
 • Енергія
 • Навколишнє середовище та біорізноманіття
 • Харчування і сільське господарство
 • Промислові біотехнології та нові матеріали
 • Промисловість і машини
 • Медичні біотехнології та фармацевтика
 • Стале будівництво та інфраструктура

Критерії оцінювання заявок:

 • технологічна новизна: продукт або послуга засновані на передовій інженерії та/або новаторських наукових дослідженнях.
 • вплив: здатність справляти значний довготривалий вплив на суспільство чи бізнес.
 • економічна життєздатність: чітко визначені цілі, завдання та довгострокова бізнес-стратегія.
 • команда: далекоглядні лідери, які можуть спрямувати бізнес до успіху.

Дедлайн: 22 вересня 2023 року. З-поміж учасників буде обрано 70 фіналістів, які будуть запрошені до участь у Глобальному саміті та матимуть пітч перед 400 експертами, інвесторами та екосистемними лідерами. Глобальний саміт відбудеться у березні 2024 року в Парижі, на ньому будуть визначені переможці конкурсу.

Переваги для команд: Призовий фонд конкурсу – 150 000 євро у вигляді equity free капіталу, з них перший приз – 100 000 євро, другий – 30 000 євро, третій – 20 000 євро. Участь у конкурсі дає можливість індивідуального навчання та командного зростання, особисте знайомство з потенційними інвесторами, партнерами і клієнтами на Глобальному саміті, підключення до тематичної спільноти Deep Tech Pioneers та участь в її заходах, видимість у ЗМІ.

Як взяти участь: Зареєструйтеся на офіційному сайті сайті конкурсу (і автоматично –  у спільноті Deep Tech Pioneers) та заповніть онлайн-анкету. Вона розгорнута і докладна, але воно того варто.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло