Челендж з Reactor Monitor: Куди податися у листопаді – декарбонізація, автомотів та лісові пожежі
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Куди податися у листопаді – декарбонізація, автомотів та лісові пожежі

Три челенджі, дедлайн яких спливає до кінця місяця

Челендж з Reactor Monitor: Куди податися у листопаді – декарбонізація, автомотів та лісові пожежі
Фото: pexels.com / Olia Danilevich

На платформі Reactor Monitor тривають планові роботи. Але це не перешкоджає її команді знайомити читачів Mind з новими челенджами та нагадувати про вже розміщені, але наразі тимчасово недоступні.

Сьогодні розповідаємо про три челенджі, на які ще встигають податися українські команди, адже термін прийняття заявок спливає у листопаді.

Інноваційні рішення для подолання екстремальних лісових пожеж

Дедлайн: 19 листопада.

Опис: Конкурс відкритих інновацій, організований проєктом FIRE-RES, запрошує інноваторів, підприємців, технологів, дослідників, компанії, експертів та всіх фахівців цієї та суміжних галузей подавати свої передові рішення для подолання ризиків екстремальних лісових пожеж. Теми конкурсу: комунікація та поінформованість про ризики, залученість і розширення можливостей, навчання та освіта, ефективний менеджмент до, під час і після екстремальних лісових пожеж, моніторинг, прогнозування та підтримка прийняття рішень, політика у управління.

Переваги для команд: Загальний призовий фонд, який буде спрямований на підтримку  відібраних рішень, – 168 000 євро.

Як взяти участь: Форма заявки розміщена на платформі F6S, доступна для заповнення після реєстрації.

Grand Prix ACF AutoTech 2024

Дедлайн: 24 листопада.

Опис: Щорічний, вже сьомий поспіль гран-прі Автомобільного клубу Франції та ESSEC Automobile Club запрошує долучитися інноваційні команди, що працюють в автомобільному секторі. Цьогорічні напрямки: використання, дизайн, виробництво, комерціалізація.

Переваги для команд: Загальний призовий фонд – близько 200 000 євро, з яких 35 000 євро – грошові винагороди, які будуть розподілені між двома командами, що стануть володарями головних призів:

  • Grand Prix ACF – для розвинутих команд (Серія A і вище);
  • Prix Pionnier ACF – для стартапів на ранніх етапах розвитку (Seed);

Запроваджена також відзнака GPACF GreenTech – для команди-фіналіста, яка представить найбільш екологічний продукт.

Як взяти участь: Онлайн-заявка на участь у конкурсі розміщена на офіційному сайті гран-прі.

Industrial Decarbonization Challenge

Дедлайн: 30 листопада.

Опис: Челендж покликаний розширити можливості співпраці між підприємствами та інноваторами й скоротити викиди вуглецю в промислових процесах. Він дозволить здійснити ефективний пошук, оцінку та метчинг технологій декарбонізації, найкращих у своєму класі, з реальними потребами, з якими стикаються партнери проєкту, та прискорити впровадження промислової декарбонізації. Проводиться у трьох категоріях: промислова декарбонізація, декарбонізація антропогенного середовища, декарбонізація ланцюга постачань

Переваги для команд: Призовий фонд – до $250 000 на демонстрацію і тестування найкращих технологій промислової декарбонізації в умовах реальних підприємств, потенційна співпраця з компаніями-партнерами та спонсорами.

Як взяти участь: Заявка на участь у челенджі подається через платформу F6S, доступна для заповнення після реєстрації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло