image description
вул. Раїси Окіпної, 10-Б, Київ, 02002, Україна

PIM Standard

https://pim-standard.com/

Підвищення ефективності та прибутковості бізнесу шляхом впровадження автоматизованого управління операціями, ресурсами, оборотним капіталом та маржею на базі власної ІТ-платформи.

PIM STANDARD

Це стандарт управління операційною діяльністю на базі ІТ-платформи, комплекс рішень для зниження непродуктивних витрат та підвищення операційної ефективності за рахунок прийняття якісних рішень на основі даних комплексного планування, деталізованого обліку та статистик, обґрунтованого ціноутворення та бюджетування.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ

  • Зниження обсягу понаднормових робіт, простоювання, збоїв виробничих процесів.
  • Зниження обсягу незавершеного виробництва, запасів сировини та готової продукції.
  • Зниження термінів внутрішніх поставок та втрат на всіх виробничих ділянках.
  • Зниження операційних витрат та прискорення повернення інвестицій.
  • Забезпечення своєчасного та якісного виконання замовлень клієнтів.
  • Підвищення задоволеності клієнтів та конкурентоспроможності вашої компанії.
  • Якісну інформацію для прийняття своєчасних управлінських рішень.
  • Основу для масштабування та підвищення вартості вашого бізнесу.

ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ ДЛЯ

Птахівництва, тваринництва, FMCG, будівництва, промисловості, сервісу та ЖКГ

ФАКТОРИ ЗБІЛЬШЕННЯ ЦІННОСТІ З PIM STANDARD

Комплексне планування. Організація системи автоматизованого комплексного планування процесами, проектами, роботами, операціями з урахуванням витрат, потужностей та календарів роботи всіх видів задіяних ресурсів в кількості та вартості.

Зменшення втрат. Зменшення втрат ресурсів на зайві технологічні етапи, простої, збої, очікування, запаси, переміщення, виправлення. Тобто усунення будь-яких дій, які споживають ресурси, але не створюють цінності для кінцевого споживача.

Оптимізація ресурсів. Завдяки якісному вимірюванню, встановлення норм витрат матеріалів, тривалості операцій та виробітки, норм запасів по всьому ланцюгу внутрішніх поставок та аналізу відхилення фактичних даних від планових.

Якісна інформація. Це достовірна, точна, актуальна, доступна за запитом та представлена в зручній для розуміння та використання формі, що забезпечує можливість адекватної оцінки ситуації, прийняття ефективних та своєчасних рішень.

НАША КОМАНДА

Наталя Мартиненко – керуючий партнер
МВА, експерт з фінансів та управління бізнесом, 20 річний досвід ТОП менеджером у виробничо-торгових компаніях FMCG промисловості та Агросфері.

Ігор Перевертун – засновник, R&D IT-платформи
Кандидат технічних наук в галузі ІТ, експерт з автоматизованого управління бізнесом та математичної оптимізації складних систем з 15-річним досвідом в виробничих, будівельних, аграрних та торгових компаніях.

Олексій Дибков – керівник проектів
Експерт з впровадження інформаційних технологій, автоматизації бізнес-процесів, розробки та аудиту інформаційно-аналітичних систем з понад 15 річним досвідом.

Олексій Буш – керівник з розвитку
Експерт з питань управління ланцюгами поставок (SCM), закупівлі, продажу, сервісу, управління бізнесом з понад 20 річним досвідом роботи у інжинірингових, виробничо-торгових компаніях нафтогазової та хімічної промисловості.

Контакти:

+38 050 334 52 05
+38 068 334 52 00
info@pim-standard.com