Рейтинг книг з економіки

Макроекономіка, інвестиції, маркетинг, лідерство, політика, економіка майбутнього — рейтинг кращих книг в 20 категоріях
За підтримки компанії ДТЕК

Mind представляє рейтинг кращих книг з економіки за 20 напрямками. Перечитавши і проаналізувавши велику кількість видань, а також з огляду на думку експертів в сфері ділової літератури, ми вибрали для вас краще в своїх областях.

Коли перелік вже був готовий і ми порівняли його з подібними продуктами, які видавалися раніше, то побачили, що збігів у оцінці видань вкрай мало. Так само мало і збігів та однакових оцінок серед інших спроб порівняння бізнес-літератури.

Тому рейтинг Mind одночасно є і запрошенням до обговорення книг, що входять до нього, і місць, які вони в ньому посідають.

Ми впевнені, що несталі погляди на те, що краще, а що гірше серед укладачів рейтингів різного часу і відсутність поширеного шаблону дуже збільшують шанси читачів зустріти дійсно цінні, несхожі ні на що інше роботи в області економіки.

Кожні півроку ми оновлюватимемо наш рейтинг, і ви зможете відстежити за його допомогою цікаві новинки або хороші, але дещо призабуті роботи чудових авторів.

Обмін досвідом
Усі колонки
Категорії
Дивитися далі
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло