Стань резидентом платформи

Powered kmbs alumni platform – спільний проєкт випускників kmbs, який було створено з метою збільшення якісної взаємодії alumni різних років випуску між собою.

Платформа – соціальний проєкт alumnі і для випускника МВА програм kmbs реєстрація та участь на Платформі безкоштовні. Кожен резидент powered kmbs alumni platform, як суб’єкт, створює бізнес та соціальні проєкти, має змогу ефективно реалізовувати нові напрями, шукати меценатів, партнерів, клієнтів та інвесторів на власні проєкти.

Медійні можливості резидента

Після реєстрації на Платформі та створення профілю резидента та його проєкту/проєктів у резидента є можливість розміщувати свої новини, публікації, авторські колонки та анонси подій.

 • Контактна особа Оксана Сирадоєва
 • Номер контактного телефону +380 50 132 46 25
 • Контактний емейл [email protected]
 • Юридична адреса: 04071
  м. Київ
  вулиця Межигірська, будинок 22
  Громадська організація
  «Асоціація випускників Києво-Могилянської бізнес-школи»

Додаткові можливості від mind.ua

Розкажіть про ваш бізнес

За допомогою журналістів та редакторів Mind ви зможете цікаво розповісти про суть вашого бізнесу. Як все починалось, ключові етапи, рішення, успіхи та факапи.

Відео-рубрика детально

Якщо ви створюєте продукти власними руками, або за допомогою технологій, ми зможемо яскраво показати цей процес та розповісти історію створення вашого продукту.

Промо івентів

Mind має понад 400 тисяч підписників у соціальних мережах. Ми зможемо налаштувати ефективний таргетинг на цільову аудиторію ваших подій, розповісти про спікерів та зробити репортажі з події.

 • Контактна особа Наталія Фоменко
 • Контактний емейл [email protected]