Страхування

СК PZU Україна

Бенефіціари:
Powszechny Zaklad Ubezpieczen SA (Польща) - 83.23%, ПРАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя" - 16.77%
Голова правління:
Яцек Матусяк
Спеціалізація:
КАСКО

PZU Україна – страхова компанія, яка входить до складу однойменної польської страхової групи. Страховик є членом Національної асоціації страховиків України (НАСУ) та Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Серед продуктів компанії – автострахування, страхування життя, майна, персоналу, відповідальності, вантажів, спеціалізованого та залізничного транспорту, а також туристичне та аграрне страхування.

У 2019 році Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) порушила справу проти PZU Україна. Підставою стала скарга фізособи про те, що страховик порушив умови договору про надання фінансових послуг. Наприкінці 2020 року Національний банк України закрив провадження.

За підсумками 2020 року компанія посідає сьоме місце серед українських страховиків за сумою страхових премій – 1,49 млрд грн і четверте місце за сумою страхових виплат – 899,4 млн грн.

Рейтинг Mind
3.0      
Задовільний рівень
Весь рейтинг страхових компаній
Бізнес-модель страхової компанії
Ключові показники
Боргове навантаження, % 239.3      
Рівень виплат, % 52.6      
Коефіцієнт фінансової стійкості, % 58.5      
Ризики власників      
Оцінка МТСБУ «Якість врегулювання ризику»      
Оцінка МТСБУ «Рівень скарг»      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло