Спільні проєкти

image description
Oпубліковано 18 жовтня 2021  
image description

Школярі - це лише 20% населення України, але це 100% нашого майбутнього

Дмитро Земляний СEO
Oпубліковано 23 березня 2021  
image description

Ми є провідною експертною радою з бездоганною діловою репутацією, драйвером розвитку та трансформації бізнесу та бізнес культури в Україні.

Ми акумулюємо інтелектуальний капітал cпільноти випускників kmbs та конвертуємо його в конкретні пропозиції, ідеї та рішення.

Що ви отримаєте?
- Незалежний погляд
- Вихід за рамки
- Швидкий результат
- Проривні ідеї
- Краш-тест
- Нетворкінг

Наталя Мартиненко Лідер проекту Advisory Board kmbs Alumni
Oпубліковано 22 лютого 2021  
image description

Премія імені Георгія Ґонґадзе має стати відправною точкою для глибших змін і нових проєктів, спрямованих на розвиток української журналістики. Ми сподіваємося, що Премія викличе зацікавлення з боку соціально свідомих підприємців і в близькому майбутньому розростеться до нових напрямків – журналістської школи, медіадосліджень та річних стипендій

Антон Артеменко співвласник групи агрокомпаній
Oпубліковано 22 лютого 2021  
image description

Успішне місто – це місто можливостей! Це комфортне місто, яке створює рівні умови для всіх мешканців та виявляє повагу до кожного.

Рівність та повага, виявляється через забезпечення комфортності: чи це можливість вільно пересуватися вулицями міста, чи самостійно використовувати продукт.

Наш проект ставить за мету підтримку українського бізнесу в процесі переходу до світових та європейських стандартів інклюзивності продукту. Зміни впроваджувати легко, коли в їх основу закладено правильні цінності та орієнтири.

Олександр Ворона Директор
Oпубліковано 22 лютого 2021  
image description

Коли ми тільки починали, тема старості в благодійному середовищі була дуже «непопулярною», мені казали, що немає сенсу займатись тим, що «ось-ось відійде в минуле». Але старість це не про минуле, а про майбутнє: всі ми коли-небудь постарішаємо. Наші думки та вчинки вчора, сьогодні та завтра визначають наше майбутнє, і лише від нас залежить якою буде старість в Україні

Ірина Бараненко Співзасновниця | Лідер
Oпубліковано 19 лютого 2021  
image description

Якщо ви маєте бажання долучитися до філософського гуртка - радо чекаємо!

Микола Демченко співзасновник
Oпубліковано 19 лютого 2021