Спільні проєкти

image description

Якісна аналітика та дискусія – це вагома перевага в розумінні спільних думок та синтезу бачення майбутнього. Тож запрошую на дискусійні сніданки в компанії випускників kmbs. Кращого формату співпраці з такими партнерами, як mind.ua та Коло Ангелів kmbs, годі й уявити!

Євген Саранцов співзасновник, Product Owner
Oпубліковано 16 серпня 2022  
image description
Oпубліковано 18 жовтня 2021  
image description

Я дуже хочу поділитись ідеєю, яка втілюється прямо тут і зараз. Ідея така проста: пізнавати себе, пізнаючи світ. Це і відбувається у проєкті НЕЗАЙМАНА.

Оксана Самусєва стратегічний партнер
Oпубліковано 9 серпня 2021  
image description

Школярі - це лише 20% населення України, але це 100% нашого майбутнього

Дмитро Земляний СEO
Oпубліковано 23 березня 2021  
image description

Ми є провідною експертною радою з бездоганною діловою репутацією, драйвером розвитку та трансформації бізнесу та бізнес культури в Україні.

Ми акумулюємо інтелектуальний капітал cпільноти випускників kmbs та конвертуємо його в конкретні пропозиції, ідеї та рішення.

Що ви отримаєте?
- Незалежний погляд
- Вихід за рамки
- Швидкий результат
- Проривні ідеї
- Краш-тест
- Нетворкінг

Наталя Мартиненко Лідер проекту Advisory Board kmbs Alumni
Oпубліковано 22 лютого 2021  
image description

Премія імені Георгія Ґонґадзе має стати відправною точкою для глибших змін і нових проєктів, спрямованих на розвиток української журналістики. Ми сподіваємося, що Премія викличе зацікавлення з боку соціально свідомих підприємців і в близькому майбутньому розростеться до нових напрямків – журналістської школи, медіадосліджень та річних стипендій

Антон Артеменко співвласник групи агрокомпаній
Oпубліковано 22 лютого 2021  
image description

Успішне місто – це місто можливостей! Це комфортне місто, яке створює рівні умови для всіх мешканців та виявляє повагу до кожного.

Рівність та повага, виявляється через забезпечення комфортності: чи це можливість вільно пересуватися вулицями міста, чи самостійно використовувати продукт.

Наш проект ставить за мету підтримку українського бізнесу в процесі переходу до світових та європейських стандартів інклюзивності продукту. Зміни впроваджувати легко, коли в їх основу закладено правильні цінності та орієнтири.

Олександр Ворона Директор
Oпубліковано 22 лютого 2021  
Наступна