What is next?

Діяльність платформи побудована на принципі субєктної активності: «ти сам проявляєш себе, ніхто не зробить цього за тебе»

  • Резиденти: 44
  • Публікації: 72
  • Переглядів: 125 391
  • Меценатство: 3 500 000 грн
  • Події: 13

Шлях випускника

Change yourself

Прийшовши до Бізнес Школи з відкритими питаннями ти відчуваєш потенціал Лідера, але не знаєш, як його реалізувати. Під час навчання ти отримуєш мудрість, впевненість та ресурс для трансформації себе. По закінченню kmbs – стикаєшся зі своїм оточенням, яке не готове змінюватись. Воно не вірить у шлях трансформації та вважає тебе мрійником. Так починається шлях Творця, Провідника Змін.

Change your company

Через кризу ти стаєш суб’єктом, здатним трансформовувати середовище навколо себе, створювати умови для розвитку, творити, а не чекати, змінювати світ навколо себе. Усвідомивши свою внутрішню силу, ти вже не згоден на просте накопичення ресурсів, а прагнеш створювати більшу цінність. Тепер ти шукаєш таких, як ти, для об’єднання ресурсів із творцями зі схожими цінностями, створення проектів соціальних трансформацій.

Change the world

Коли ми працювали над ідеєю Асоціації, то побачили, що бізнес випускників перебуває в токсичному зовнішньому середовищі – держава, оточення. А оскільки бізнес не може існувати окремо від цього, він постійно з ним взаємодіє, то необхідно це середовище змінювати. Нас усіх об’єднує здатність створювати і проводити зміни.

Микола Демченко PMBA kmbs

Платформа

Платформа KMBS Alumni - унікальна спільнота випускників Києво-Могилянської бізнес школи. Резиденти платформи мають можливість ефективно реалізовувати нові напрями, шукати партнерів, клієнтів та інвесторів на власні проекти.

Суб’єкт

Питання зібраності – це не марширувати разом. Достатньо знати один про одного і пам’ятати, – на кожен запит чи пропозицію буде хтось поруч, хто стане пліч-о-пліч. Якщо це розпорошеність, то я б дуже хотів, щоб вона такою була.

Олександр Саврук декан Києво-Могилянськоії бізнес-школи

Відкрита система

Логіка закритих систем – це механічна логіка, суб’єкт-об’єктна, зі вказівками та їхнім виконанням.

Відкрита система – це об’єднання суб’єктів. Якщо нам цікаво, ми об’єднуємося і щось робимо, створюємо. Нецікаво – я виходжу. За такою логікою на сьогодні працює велика частина світу. Тут немає вказівок згори донизу, натомість є спільне смислове поле, бачити «своїх», реалізовувати свою ідентичність та поважати іншу

Медіа платформа

Powered kmbs Alumni platform дає не просто можливість для реалізації спільних проектів або пошуку партнерів. KMBS і Платформа в якості інструменту об’єднують навколо спільних цінностей, але найголовніше, що отримують учасники – довіра. Довіра – ключовий тригер, який дозволяє робити спільні проекти будь-якого напряму чи складності, як бізнесові, так і соціальні.

Євген Шпитко головний редактор Mind UA

KMBS

Ми не очікуємо нічого, крім проактивної суб’єктності, – випускники це знають. І вже стають поруч. Випускники дуже добре розуміють, що ми робимо, і беруть на себе таку ж відповідальність.

Нам стає цікаво поруч створювати проекти, допомагаємо елементами інфраструктури. А часто й самі отримуємо допомогу від випускників.

Олександр Саврук декан Києво-Могилянськоії бізнес-школи

Ідея впливу

Чим сильніший бренд Школи, тим сильніший твій власний бренд, тим більше учасників ком’юніті, тим потужніший імпакт однодумців powered kmbs Alumni platform та більше можливостей для трансформацій.

Без Школи не існує випускника, без випускника не існує Школи.

Перший Великий приклад цієї ідеї – реалізація проекту кампусу для kmbs.

Олена Мальцева Директор з розвитку kmbs, викладач маркетингу kmbs

Світоглядний контракт

Всі суб’єкти цієї системи мають спільні домінуючі принципи, які кожен з них акцептує. Система балансується через ці спільні принципи. Діяльність Платформи побудована на принципі суб’єктної активності: «ти сам проявляєш себе, ніхто не зробить цього за тебе». Спільна діяльність суб’єктів є підґрунтям для формування фінансових внесків. Платформа не сповідує елітарність, всі її принципи і цінності є живими, і кожен учасник розділяє та доповнює їх.

26 жовтня 2020 переглянуто 553

Сергій Мовчан: “Загалом, хочеться закликати всіх у своїх рішеннях спиратись на здоровий глузд, справді чути один одного, намагатися зрозуміти. Тоді і в бізнесі, і в соціальній взаємодії, і в особистому житті, наші проєкти будуть успішними та ефективними

Що таке “обґрунтована сміливість”; чому від IT необхідно вимагати більшого, ніж технології; чи так необхідно ІТ-спеціалісту відходити від напрацьованого автоматичного шляху і наскільки бізнес впливає на креативну складову IT загалом? А також про життя до і після kmbs, книги, які вплинули і відгукнулися, про особистісний і професійний вектори розвитку і, звісно, про роль і важливість alumni-спільноти нам розказав Сергій Мовчан – випускник Києво-Могилянської бізнес-школи та резидент powered kmbs alumni platform.

Сергій Мовчан IT Business Partner | CIO | COO Незалежний консультант