Стань резидентом платформи

Платформа KMBS Alumni - унікальна спільнота випускників Києво-Могилянської бізнес школи. Резиденти платформи мають можливість ефективно реалізовувати нові напрями, шукати партнерів, клієнтів та інвесторів на власні проекти. Кожен з резидентів також долучається до збору коштів на «Ідею Впливу» - будівництво кампусу KMBS.

 

Резиденти мають можливість розвивати відкриту платформу KMBS Alumni, виступаючи в якості:

Бізнес-євангеліст

Ви можете розповісти спільноті про свій бізнес та цінності, які ви сповідуєте. А з кожної транзакції від випускників KMBS ви зможете відрахувати частку на реалізацію «Ідеї Впливу».

Коло-майстер

Ви можете стати організатором спільноти за інтересами, організовувати івенти та проекти разом зі Школою, презентувати ідеї чи кейси - як для випускників KMBS так і для широкї аудиторії.

Соціальний трансформатор

У вас є проект, який змінює навколишнє, бізнес, або соціокультурне середовище? Чи ви підтримує таланти, або допомагаєте хворим? Платформа допоможе розповісти про ваш проект широкому загалу і залучити до нього нових учасників та партнерів.

 

Медійні можливості резидента

Після реєстрації на Платформі та створення профілю резидента та його проекту/проектів у резидента є можливість розміщувати свої новини, публікації, авторські колонки та анонси подій. Та ще багато можливостей з розміщення та просування, з переліком яких можна ознайомитись за посиланням.

Рекомендований депозит на розміщення медійних матеріалів резидента у випадку низької медійної активності – 1000 грн (розміщення новин, публікацій, колонок, анонсів резидента на Платформі).

Рекомендований депозит на розміщення медійних матеріалів резидента у випадку високої медійної активності – 15000 грн (розміщення та додаткове просування у соціальних каналах Платформи та бізнес-порталу Mind.ua новин, публікацій, колонок, анонсів резидента, додаткові формати просування та розміщення).

  • Контактна особа Оксана Сирадоєва
  • Номер контактного телефону +380 50 132 46 25
  • Контактний емейл syradoieva@gmail.com

Додаткові можливості від mind.ua

Розкажіть про ваш бізнес

За допомогою журналістів та редакторів Mind ви зможете цікаво розповісти про суть вашого бізнесу. Як все починалось, ключові етапи, рішення, успіхи та факапи.

Відео-рубрика детально

Якщо ви створюєте продукти власними руками, або за допомогою технологій, ми зможемо яскраво показати цей процес та розповісти історію створення вашого продукту.

Промо івентів

Mind має понад 400 тисяч підписників у соціальних мережах. Ми зможемо налаштувати ефективний таргетинг на цільову аудиторію ваших подій, розповісти про спікерів та зробити репортажі з події.

  • Контактна особа Наталія Фоменко
  • Контактний емейл n.fomenko@mind.ua