image description

Association of Sustainable Development Experts (ASDE)

Association of Sustainable Development Experts (ASDE) — це міжнародне об’єднання професіоналів для розвитку експертизи у різних галузях економіки задля формування єдиного бізнес-середовища за принципами сталого розвитку.  В рамках спільноти  відбувається обмін думками та досвідом, створення ідей, розробка проектів та прийняття ефективних рішень. Також це взаємовигідні знайомства, співпраця та підтримка.

Асоціація працює у трьох напрямах: експертна взаємодія, український та міжнародний вектор.  Крім цього, ASDE має чітко визначені теми, навколо яких зосереджена діяльність експертного середовища. Наприклад,  бізнес-моделі за критеріями ESG, сталий розвиток та управління репутацією, системи менеджменту відповідно до міжнародних стандартів, адаптація до зміни клімату, доступ до зелених та «впливових» інвестицій, відповідь на пандемію COVID-19 та інші.

Участь в ASDE передбачає два формати: членство (для фізичних осіб) та партнерство (для юридичних). Члени та партнери асоціації — найкращі представники своєї галузі. Досвід, знання та практичні навички кожного — це інтелектуальні ресурси, обмін якими створює зміни для особистого, сталого розвитку бізнесу та країни загалом.