19 червня 2020 переглянуто 1034

AlumniMatching. #Рекрутмент: Кандидат. Професіонал з розвитку бізнесу

 

Сьогоднішній Matching: Кандидат, який шукає для себе нові можливості.

Ви: Маєте потребу знайти джерело росту бізнесу в межах наявної бізнес-моделі або створити нову. Маєте необхідність актуалізувати або побудувати «механіку» всередині бізнесу; зрозуміти, що не працює і зробити так, щоб працювало.

Вас шукає: Професіонал з розвитку бізнесу.

Цікаво? Тоді йдемо далі.

Професійний профіль:

Понад 6 років досвіду в розвитку бізнесів. Актуалізація наявної бізнес-моделі та пошук нових джерел зростання; розробка та запуск нових продуктів; реалізація стратегії в межах наявної ідеї або побудова нової стратегії; впровадження проєктно-процесної логіки. Фінансовий бекграунд та досвід управління фінансами.

Управління проєктами стратегічного рівня як всередині компаній, так і у ролі зовнішнього консультанта; різні сфери та розміри бізнесів. Навчання команд, керівників.

Підготовка, проведення та фасилітація стратегічних сесій.

Галузі: дистрибуційний бізнес, виробництво, торгівля металом, великі будівельні компанії.

Особистісний портрет кандидата. 

Якщо є задача – вона має бути виконаною. Якість та професіоналізм. Важливо бачити ефект від своєї роботи, зафіксувати результат у довгостроковій перспективі. В консультаційних проєктах переконатися, що всі учасники пройшли через своє «Ага!», вони навчені і все запрацювало.

Командний гравець за своєю природою. Менторство та «вирощування» підлеглих як стиль управління. Підняти рівень команди, щоб вона  могла працювати без нього.

Що розглядає.

Постійну роль business development менеджера з налаштування бізнес-систем, «вирощування бізнесу» всередині компанії або комплексний довготерміновий проєкт.

Компанії з технологічним виробництвом власного продукту, обіг від $10 млн.

Локація – Київ. Можливий переїзд.

Вільна англійська.


Контакти, резюме – через особистий запит

Більше про проєкт AlumniMatching