Rolls-Royce встановила новий рекорд із продажів

Rolls-Royce встановила новий рекорд із продажів

Минулого року автовиробник продав більше всього автівок за весь час існування бренду

Rolls-Royce встановила новий рекорд із продажів
фото pixabay.com

Британський автовиробник Rolls-Royce встановив власний рекорд із продажів – за 2018 рік компанія продала 4107 авто в понад 50 країн світу. Про це повідомляє BBC.

Минулого року автовиробнику, який належить німецькій BMW, вдалось продати на 5% більше автомобілів, ніж у 2017-му.

Rolls-Royce, що експортує понад 90% своєї продукції, заявила, що продажі зросли в усіх регіонах.

Найпопулярнішою моделлю серед проданих виявилась Phantom.

Ці результати були оприлюдненні на фоні складного ринку для автопрому у Великобританії. Обсяги продажів у країні за минулий рік різко знизились, також скоротилось і виробництво.

«Ми випускаємо предмети розкоші. У нас є клієнти, у яких є по декілька авто, нікому не потрібен Rolls-Royce, щоб просто доїхати з пункту А в пункт Б, – сказав виконавчий директор автовиробника Торстен Мюллер-Отвес. – Коли ви замовляєте Rolls-Royce, ви замовляєте витвір мистецтва».

За підрахунками, найбільшим ринком для Rolls-Royce стала Америка, на яку припало 30% продажів. У Китаї частка британського автовиробника становила 20%, на ринку Британії було продано близько 10% авто.

Нагадаємо: у липні 2017 року Rolls-Royce представив найдорожчий та найбільший автомобіль у світі Phantom VIII. Вперше Rolls-Royce запропонувала Phantom – автомобіль для державних потреб – у 1925 році. BMW Group представила сучасну модель Phantom ще у 2003 році. Phantom VIII – відтоді перша повністю оновлена версія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті