Рейтинги

Аграрний незламний

Методика рейтингу

  • Для ренкінгу «Незламний аграрний» ми відібрали ті українські аграрні компанії, операційна діяльність яких найменше постраждала у 2022 році. Передбачувано найбільше таких компаній виявилось у західних регіонах.
  • Для початку ми обрали 200 компаній за чистим доходом з основними КВЕДами в класах 01 (Сільське господарство, мисливство та надання пов'язаних із ними послуг), 03 (Рибне господарство) та 10 (Виробництво харчових продуктів).
  • Для розрахунку ренкінгу ми оцінили три фактори: загальний обсяг чистого доходу компанії, динаміку виручки порівняно з 2021 роком та динаміку фінансового результату до оподаткування. Фактори отримали вагу у пропорції 2:2:1.
  • Для розрахунку позиції в ренкінгу результат розрахунку за кожним фактором отримав «рейтинговий бал». Наприклад, компанія, що мала найбільшу виручку, отримала 200 балів, найменшу – 1 бал. Показники у факторах «динаміка виручки/фінансового результату» були поділені на групи. Наприклад, якщо виручка зросла удвічі й більше, компанії отримували 200 балів, якщо від 1,8 разу до 2 – 180 балів, тощо.
  • Ренкінгова позиція є відносною оцінкою успішності операційної діяльності компанії у 2022 році порівняно з 2021 роком та результатами інших компаній на ринку. Ренкінг є інформаційним продуктом  та не може слугувати підставою для ухвалення будь-яких бізнес-рішень (таких як надання кредитів, інвестицій, укладання договорів, тощо).
У росії почали закриватися АЗС на тлі паливної кризи
23:01
Канада навчатиме українських пілотів на F-16, а також передасть Києву 50 бронемашин
22:25
Латвія готує закон, який дозволить конфіскувати російські автомобілі “на користь України”
21:57
Американські підприємці готові інвестувати в Україну після закінчення війни за умов гарантій безпеки
21:23
У Пентагоні підтвердили, що уклали угоду з Маском щодо забезпечення ЗСУ зв'язком Starlink
21:06
Українські хакери зламали російську базу з даними про сотні мільйонів авіаперельотів
20:22
Що відбувалося за лаштунками Генасамблеї ООН: неочевидні перемовини
19:45
Politico з’ясувало, чому з багатьох російських олігархів ЄС знімає санкції
19:25
Абрамович сховав від санкцій свою колекцію картин на майже $1 млрд
18:51
Байден пообіцяв Зеленському ракети ATACMS, але невелику кількість - NBC News
18:19
Всі новини
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло