Челендж з Reactor Monitor: 3 теми, 11 завдань та wildcard для авіа-інноваторів і не тільки
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: 3 теми, 11 завдань та wildcard для авіа-інноваторів і не тільки

Успішні команди співпрацюватимуть з Сінгапурськими авіалініями

Челендж з Reactor Monitor: 3 теми, 11 завдань та wildcard для авіа-інноваторів і не тільки
Фото: appchallenge.singaporeair.com

Авіаційна промисловість постійно розвивається, і життєво важливу роль у цьому розвитку відіграють новітні технології. Саме завдяки ним в останні роки галузь досягла значних успіхів у сфері підвищення безпеки, ефективності та досвіду клієнтів. Технології допомогли авіаційній промисловості знизити витрати на технічне обслуговування, підвищити стандарти безпеки для персоналу та пасажирів, розширити спектр послуг і пропозицій. І зупинятися авіакомпанії не збираються.

Прикладом цього є Сінгапурські міжнародні авіалінії, які вже дев’ятий рік поспіль оголошують конкурс стартапів AppChallenge.

Singapore Airlines AppChallenge 2023

Ключова індустрія: Aviation and Travel.

Опис: Singapore Airlines проводить конкурси AppChallenge, щоб знайти перспективні команди, які можуть допомогти вирішити проблеми авіакомпаній. Цьогорічний конкурс має три ключові теми, які містять 11 завдань, та відкриту категорію, в якій – 3 напрями для ідеації. У кожного з тематичних челенджів є партнери серед різних підрозділів SIA Group, з якими співпрацюватимуть успішні стартапи.

Тема 1. Бездоганна взаємодія з клієнтами

1. З появою тренду «візьми свій власний пристрій» (BYOD), а також поширенням багатоекранних пристроїв на борту літака авіакомпанії все частіше замислюються, як покращити і збільшити досвід розваг та пропонувати клієнтам більш персоналізовані послуги – як у системі Inflight Entertainment (IFE), так і на власних пристроях клієнтів?

2. Покращення процесу та підвищення ефективності продажів авіаквитків і супутніх товарів через соціальні мережі.

3. Підтримка діджитал-транзакцій (замовлення та оплата) на борту під час польоту при оплаті їжі й напоїв та здійсненні покупок.

Тема 2. Люди та операції

4. Використання доступних технологій для кращої оцінки ключових сильних сторін і можливостей для росту співробітника (екіпаж літака та наземний персонал) на основі відгуків, отриманих з багатьох джерел.

5. Цифрове рішення, яке у простий і безпечний спосіб дозволить клієнтам ділитися з авіакомпанією інформацією щодо відстеження свого втраченого багажу.

6. Використання штучного інтелекту для моніторингу й аналізу технічного обслуговування з метою оптимізації інтервалу перевірок.

7. Ефективне відстеження та оптимізація управління запасами, зокрема відстеження візків для обслуговування пасажирів на літаках і в аеропортах Сінгапуру і за кордоном.

8. Ефективний збір/отримання відповідної інформації від клієнтів під час бронювання квитків з метою подальших персоналізованих пропозицій.

9. Оптимізація та автоматизація ідентифікації, ремонту та моніторингу несправностей літака для його експлуатації та технічного обслуговування.

Тема 3. Більше ніж подорожі

10. Успішне поширення унікальної системи виплат і винагород Kris+ (програма лояльності від Singapore Airlines) на закордонні ринки, переважно цікавлять ринки Південно-Східної Азії, Південно-Західної частини Тихого океану та Індії.

11. Використання поведінкової аналітики або рішення RegTech для моніторингу та виявлення ненормальних дій клієнтів під час використання програми Kris+.

Відкрита категорія

  • Генеративний штучний інтелект у галузі авіації та подорожей
  • Метавсесвіт і XR у галузі авіації та подорожей
  • Будь-яке релевантне рішення, яке можна застосувати в авіаційній та туристичній індустрії і яке не вписується у задані теми.

Детальне роз’яснення по кожній з тем можна знайти на сайті челенджу.

Дедлайн: 24 вересня 2023 року.

Переваги для команд: Фіналісти полетять до Сінгапуру та матимуть особистий виступ перед журі конкурсу. Переможці спільно з дочірніми компаніями SIA Group та за їх фінансування працюватимуть над створенням Proof-of-Concept. Очікують на учасників й інші призи.

Як взяти участь: Заявка розміщена на платформі Agorize, доступна для заповнення після реєстрації. Підготуйте відеопітч.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло