image description
м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 99

Правое Дело

https://pravoedelo.ua/

Історія

Юридична Компанія «Правое Дело» є сімейною компанією, заснованою у 2013 році шляхом реорганізації нішевої бутікової компанії, яка займалась виключно ліквідацією підприємств. З 2014 року почали разом з основними гравцями екосистеми держзакупівель розбудовувати нову екосистему. Так, у 2015 році ми стали сервісом по перевірці документів перед завантаженням у систему прозоро та партнерами zakupli.prom.ua, а у 2017 отримали фінансування від Hiil на розробку чат ботів. У 2018 році відкрили представництво в Києві. У Дніпрі в офісі компанії відкрито Культурно-освітній простір для розвитку клієнтів та партнерів компанії. Також у 2018 році започаткували інститут внутрішнього партнерства. Майже всі співробітники компанії є партнерами.

Що ми робимо?

Клієнтами нашої компанії є наступні Ролі:

  • Зберігач активів компанії
  • Податковий Консультант компанії.

Для Зберігачів активів ми створюємо цінність у вигляді їх збереження та збільшення.

Збереження активів відбувається через дві ролі: Головний бухгалтер та Відповідальний за безпеку компанії. Для них ми проводимо кадрові та юридичні аудити, виявляємо та усуваємо недоліки та вибудовуємо нові схеми роботи, в тому числі кадрового обліку.

Збільшенням активів займається проект «Правое Дело.Тендери»

Податковий консультант отримує цінність у вигляді зовнішнього консалтингу в українському податковому законодавстві. Вибудовуємо нові податкові траси під галузеву специфіку та потреби акціонерів компанії. Готуємо компанії для проведення податкових аудитів, під час проведення та оскарження неправомірно нарахованих податків.

Оскільки, «Правое Дело» є частиною ланцюга цінності Оподаткування ми вибудовуємо стосунки зі всіма гравцями цієї екосистеми. Часто такими гравцями є інші юридичні компанії, а також Бухгалтерські та аудиторські компанії.

Спрощено послуги виглядають наступним чином:

  • Ліквідація підприємств;
  • Податковий консалтинг та оскарження;
  • Тендерний супровід;
  • Кадровий та юридичний консалтинг та аудит.