23 грудня 2019 переглянуто 1452

Випускникам KMBS варто зустрічатись частіше

Днями відбулась неформальна зустріч випускників KMBS Дніпра, присвячена святкуванню Нового року

Захід був розділений на кілька етапів, кожен з яких дозволив познайомитись та дізнатись більше один про одного.

Випускникам KMBS варто зустрічатись частіше

Святкування почали зі  стратегічної  управлінської  гри «Гетьманщина», засновником якої є Тимур Димчук, менеджер корпоративних програм KMBS.

Випускникам KMBS варто зустрічатись частіше

На початку була лекція від місцевих істориків  про події того часу, а потім розділені на кілька команд випускники різних років змогли отримати цікавий досвід взаємодії у незвичних умовах гри. Кожна команда очолювала одну з чотирьох протодержав 17 сторіччя: Гетьманщина, Річ Посполита, Кримське Ханство та Московія.

Перемовини, стратегічні ходи, хитрощі та віроломні й непередбачувані кроки. Все як у житті, а особливо в політиці. Завдяки грі вдалось вийти за межі та хоча б трішки усвідомити яке геополітичне становище має сучасна Україна. Знаходячись на перетині цивілізацій вона має постійно бути з кимось в коаліції. Також у грі присутні швидко перезнайомились.

Випускникам KMBS варто зустрічатись частіше

Наступний етап об’єднав учасників у академічному  форматі. Відбулась лекція на тему регіональної ідентичності дніпрян. До розробки цієї лекції були причетні й присутні випускники, бо це – частина нашого спільного проекту «Культура з'їла»,  який має на меті подолання культурно-освітнього голоду місцевих випускників, а також трансформацію наших компаній та містян через освіту та культуру.

Концерт класичної музики, що відбувся у відомій для всіх нас завдяки Томасу Брунеру (РМВА-13) Філармонії Дніпра, продовжив вечір. До концерту навіть приєднались наші колеги зі Львова, які були на той момент у Дніпрі. Закінчили вечір у спілкуванні «за келихом» в одному з місцевих барів.

Випускникам KMBS варто зустрічатись частіше

Окрім гарного настрою деякім  учасникам заходу вдалося поговорити й про співпрацю між собою, про нові ідеї і можливості їх втілення.

Саме такі неформальні зустрічі у форматі культурних чи навчальних заходів, під час яких відчуваєш командний дух, а після – приємна бесіда за одним столом, об'єднують людей. Це спосіб знайти нових друзів та знайомих, партнерів по спільній справі.

Крім того, після випуску – це одна з можливостей продовжувати спілкування між випускниками різних років. Нам завжди є чим поділитись.

Отже, об'єднуйтесь, спілкуйтесь, святкуйте більше  один з одним, створюйте події для спільноти та публікуйтесь на нашій спільній Платформі.

Випускникам KMBS варто зустрічатись частіше