13 серпня 2021 переглянуто 56

Благодійний фонд «Старенькі» розповів про подружжя, якому волонтери привозять їжу

Син загинув понад 20 років тому

 Фото: instagram.com/starenki.help

Благодійний фонд «Старенькі» розповів про подружжя – Геннадія Леонідовича та Марію Іванівну, якому волонтери привозять їжу. Їхній син загинув понад 20 років тому – потонув. Про це йдеться у дописі на офіційній інстаграм-сторінці проєкту.

Зазначається, що у чоловіка було вже п’ять операцій, він погано чує, а у жінки високий тиск.

«За 20 років переживань та почуттів менше не стало – бо прямо внизу біля під’їзду, одразу після нашого знайомства Геннадій Леонідович починає розповідати нам про загибель сина», – діляться волонтери.

Марія Іванівна каже: «Ми фотографії сина говоримо: дивись, до нас волонтери приходять, піклуються. Краще б ти звісно жив довго-довго і за нас дбав, бо ми в нашому домі тільки одні самотні, у всіх інших є діти й внуки. Але завдяки вашому фонду і волонтерам хоч хтось за нас подбає».

Раніше благодійний фонд «Старенькі» поділився історією 80-річної пані Лариси, якій волонтери привозять їжу. Жінка розповіла, що найбільше любить весну. Пояснює: за те, що все розквітає на вулиці.

Пенсіонери, яким допомагає благодійний фонд «Старенькі», дали поради для молодого покоління. Тамара Петрівна побажала бути добрими й з відкритим серцем. Зоя Миколаївна сказала, що важливо стежити за здоров'ям, оскільки воно найголовніше.

Літні чоловіки рідко звертаються по допомогу, оскільки не дозволяють собі скаржитися. Два дідусі, які потребують доставки їжі, потрапили до списку пенсіонерів, яким допомагає благодійний фонд «Старенькі»