24 січня 2022 переглянуто 421

Мінцифри спільно з Сowo.guru провели навчання для CDTO обласних державних адміністрацій

Запрошеним експертом виступив Андрій Баумейстер

 Фото: facebook.com/cowo.guru

Що сталося. Міністерство цифрової трансформації України спільно зі школою розвитку мислення cowo.guru та за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP провели перше в цьому році навчання для CDTO обласних державних адміністрацій.

Джерело. Про це повідомляє Мінцифра. 

Деталі. Подія почалася з урочистої частини, на якій була презентована програма з трьох окремих курсів.

Перший курс «Мислення» зосередиться на розвитку таких умінь: формувати та висловлювати власні ідеї, перетворювати інформацію в знання, ухвалювати усвідомленні рішення. Запрошеним експертом виступив Андрій Баумейстер – філософ, теолог, доктор філософських наук, професор, публічний інтелектуал. Викладач філософського факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

Андрій Мельник, засновник проєкту Cowo.guru, співвласник компанії «Профпереклад», меценат, ініціатор низки соціально-культурних проєктів: «Навчальні програми Cowo.guru ставлять в основу концепт “мирієвець”, який у собі містить три важливі людські спроможності: мислити, бути в мірі та діяти. Сформувавши уявлення про цей базис, учасники програм можуть переходити до практичного розкриття спроможностей через застосування інструментів. Один із важливих ментальних інструментів – це мислення системами. Тому програма складається з основних трьох блоків, які відкривають уявлення про мислення, міру та знайомство з мислення системами».