29 листопада 2021 переглянуто 1372

Cowo.guru провела подію з Олександром Філоненком під назвою «Майстерня подиву»

Захід організували в партнерстві з Britannica School

 Фото: facebook.com/cowo.guru

Школа розвитку мислення Cowo.guru у партнерстві з Britannica School організувала та провела подію з Олександром Філоненком під назвою «Майстерня подиву». Про це йдеться на сторінці школи у фейсбуці.

«Така зустріч є важливим кроком та наміром у сучасних освітніх процесах! Націлена вона на пошук та розуміння реальної мотивації дітей у навчанні, де подив учня відіграє чи не ключову роль, але в той же час є лише складовою освітньо-соціальних процесів», – йдеться у повідомленні. 

Згідно з повідомленням, у цьому ж дискурсі базовим питанням є і робота вчителя як така, що вимагає творчого начала, любові до дітей та свого предмета!

«І, безумовно, гострою є тема власне системи освіти та ставлення до неї з боку батьків, учнів, вчителів, держави. Зустрічі типу «Майстерень подиву» покликані підіймати ці глибокі питання назовні та розгортати їх у нашому житті», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: школа розвитку мислення Cowo.guru не перший рік поспіль підтримує традицію зустрічей зі студентами. Засновник школи Андрій Мельник нещодавно поспілкувався з магістрантами КНУ ім.Тараса Шевченка.