16 травня 2022 переглянуто 4515

Співаки залучають свою YouTube-аудиторію до допомоги українцям

MO3GI GROUP разом з CEO Club Ukraine запустили ініціативу BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE

Що сталося. MO3GI GROUP, співзасновником якої є випускниця kmbs Ірина Горова, вирішили залучити свою онлайн-аудиторію до допомоги Україні та перетворити перегляди на кошти, необхідні на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали під час війни.

Джерело. MO3GI GROUP.

Деталі. Навіть під час війни мільйони людей щодня продовжують слухати музику та дивитися кліпи улюблених виконавців. Саме в такий спосіб українці можуть відволікатись і стабілізувати свій внутрішній стан. Адже улюблені пісні покращують настрій, підтримують ментальне здоров’я. Тоді у кожного з'являються сили рухатися вперед, працювати і підтримувати близьких. А ще, переглядаючи кліпи, можна допомогти власній країні. Як?

«Ми не просимо відправляти гроші – ми збираємо їх шляхом рекламних надходжень від переглядів кліпів виконавців DOROFEEVA, MOЗGI, Michelle Andrade, «Время и Стекло», ПТП», – говорять в компанії. – Так, просто слухаючи музику, ви можете допомогти собі та Україні».

Як глядач може дізнатися про те, що перегляд дасть кошти гуманітарну допомогу? На обкладинці кожного відео артистів MO3GI GROUP розміщено позначку, що закликатиме дивитися кліп. Частину коштів від монетизації контенту компанія відправляє до фонду Soborna Ukraine, котрий було створено для запобігання гуманітарній катастрофі в Україні.

«Зараз ми бачимо нашу місію в підтримці та популяризації української музики та культури, – говорить Ірина Горова, CEO MOЗGI GROUP. – Ми створили цю ініціативу, щоб показати, що музика під час війни не тільки підтримує бойовий дух та настрій, але й може бути важливим інструментом допомоги країні. Ми скооперувалися з фондом Soborna Ukraine, адже довіряємо його засновникам – найпотужнішій бізнес-спільноті CEO Club Ukraine, до складу членів якого я належу вже декілька років. Сподіваюся, що до цієї важливої ініціативи долучиться шоубізнесова спільнота та колеги-артисти, й разом мискажемо ще голосніше – BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE».

В описі під кожним відео MO3GI GROUP залишають посилання на сторінку благодійного фонду, щоб кожен міг відстежити, куди йдуть гроші, а також зробити приватну пожертву.