Евгений Саранцов Засновник платформи відкритих інновацій Reactor.ua

Более 10 лет в сфере инноваций, большой опыт менторства, разработки и запуска стартапов.

Основал одну из самых успешных в Украине b2b-платформ онлайн-закупок. Запустил первый технологический центр и поддержал более 30 технологических команд. Разработал эффективную инфраструктуру поиска инноваций, с помощью которой более 10 корпораций нашли инновационные решения. В роли независимого директора помогает компаниям пройти технологическую трансформацию.

Експертиза

Менторство

«Ідея відкритих інновацій базується на твердженні, що компанії більше виграють від використання зовнішніх ідей та обміну інноваціями, аніж від спроб робити все самостійно. Яка б чудова не була у нас ідея, ми завжди можемо покращити її за допомогою зовнішніх партнерів.

Модель відкритих інновацій вперше описав професор Каліфорнійського університету Генрі Чесбро. Він же сформулював «експоненційний парадокс»: кількість інновацій у світі зростає, а продуктивність світової економіки – падає. Це відбувається тому, що світ інновацій майже не перетинається зі світом реальної економіки. Щоб цей перетин відбувся, компанії мають не лише розробляти інновації, а поширювати їх.

«Результати інновацій залежать від того, чим ви закінчите, а не з чого розпочнете», – підкреслює Чесбро. Тому, працюючи над ідеєю, ми розуміємо, що вона має пройти ще довгий шлях, але саме він робить її дійсно сильною.»

Матеріали на Mind

Публікації на Mind

Проект использует файлы cookie сервисов Mind. Это необходимо для его нормальной работы и анализа трафика.ПодробнееХорошо, понятно