Рейтинги

Аграрний незламний

Методика рейтингу

  • Для ренкінгу «Незламний аграрний» ми відібрали ті українські аграрні компанії, операційна діяльність яких найменше постраждала у 2022 році. Передбачувано найбільше таких компаній виявилось у західних регіонах.
  • Для початку ми обрали 200 компаній за чистим доходом з основними КВЕДами в класах 01 (Сільське господарство, мисливство та надання пов'язаних із ними послуг), 03 (Рибне господарство) та 10 (Виробництво харчових продуктів).
  • Для розрахунку ренкінгу ми оцінили три фактори: загальний обсяг чистого доходу компанії, динаміку виручки порівняно з 2021 роком та динаміку фінансового результату до оподаткування. Фактори отримали вагу у пропорції 2:2:1.
  • Для розрахунку позиції в ренкінгу результат розрахунку за кожним фактором отримав «рейтинговий бал». Наприклад, компанія, що мала найбільшу виручку, отримала 200 балів, найменшу – 1 бал. Показники у факторах «динаміка виручки/фінансового результату» були поділені на групи. Наприклад, якщо виручка зросла удвічі й більше, компанії отримували 200 балів, якщо від 1,8 разу до 2 – 180 балів, тощо.
  • Ренкінгова позиція є відносною оцінкою успішності операційної діяльності компанії у 2022 році порівняно з 2021 роком та результатами інших компаній на ринку. Ренкінг є інформаційним продуктом  та не може слугувати підставою для ухвалення будь-яких бізнес-рішень (таких як надання кредитів, інвестицій, укладання договорів, тощо).
Проект использует файлы cookie сервисов Mind. Это необходимо для его нормальной работы и анализа трафика.ПодробнееХорошо, понятно