Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Янукович не виступатиме в суді у справі про держзраду через госпіталізацію

Янукович не виступатиме в суді у справі про держзраду через госпіталізацію

Янукович поступив до клініки ще в п'ятницю «в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта, а також травму коліна»

Янукович не виступатиме в суді у справі про держзраду через госпіталізацію
екс-президент України Віктор Янокович
Фото УНІАН

Людину, дуже схожу на екс-президента України Віктора Яноковича, було помічено у московській клініці імені Скліфосовського, повідомляє «Комсомольська правда» із посиланням на власне джерело, якому про це повідомив один з чергових лікарів-медиків.

За словам медика, Янукович поступив в клініку ще в п'ятницю «в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта, а також травму коліна». Наскільки відомо, травми він отримав під час гри в теніс на відомому підмосковному тенісному корті, звідки Януковича в кареті швидкої допомоги відвезли в лікарню.

Лікар повідомив, що Януковича супроводжували кілька людей, але хто вони – йому невідомо. У блоці лікарні, де йому надавалася допомога, на короткий час обмежили доступ для відвідувачів, потім він був направлений до реанімації, але незабаром Януковича відвезли в якусь приватну клініку.

Прес-секретар Януковича в телефонній бесіді відмовився прокоментувати виданню цю інформацію.

«Я приїхав до лікарні, ми з ним говорили. Є припущення про наявність у нього травми коліна та хребта, але поки що не можу точно розкривати його діагноз, але я особисто бачив, що людина не може рухатися», – розповів адвокат Януковича Олександр Горошинський, передає BBC Україна.

Через госпіталізацію екс-президент не зможе виступити в понеділок, 19 листопада, в Оболонському суді Києва з останнім словом по справі про державну зраду, заявив Горошинський.

Суд дозволив екс-президенту, якого судять заочно, виступити з останнім словом у режимі відеоконференції. Виступ було заплановано на понеділок, 19 листопада.

Інші російські ЗМІ повідомили, що Віктор Янукович нібито отримав травми під час гри в теніс.

Нагадаємо: Росія повернула Україні раніше сплачені судові витрати за «боргом Януковича». Вся сума, що підлягає сплаті, була отримана.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті