Список зимових речей для новонародженого

Список зимових речей для новонародженого

Якою б примхливою не була погода взимку, немає жодних причин скасовувати прогулянки на свіжому повітрі з малюком

Этот материал также доступен на русском языке
Список зимових речей для новонародженого

Якщо малюк повинен народитися взимку, то у майбутніх мам виникає маса питань з приводу кількості та асортименту речей для малюка. Природно, що гардероб новонародженого влітку та взимку докорінно відрізнятиметься і за ціною і різноманітністю. Краще потурбуватися про купівлю одягу заздалегідь, тому що після народження дитини на це може просто не вистачити часу, а одягати малюка у щось треба. До того ж погодні умови не завжди сприятливі для прогулянок з малюком по магазинах у пошуках необхідного, що малюкові буде потрібно.

Дуже добре, підбираючи зимовий гардероб для новонародженого, тонко натякнути численним родичам, друзям та майбутнім кумам, які все одно купуватимуть подарунки, що малюкові знадобиться. Тоді і ви не будете робити зайві покупки і не буде скупчення зайвих речей у шафі. Все необхідне для вашого малюка можна знайти в інтернет магазині Пампік навіть не виходячи з дому.

Що ж придбати для новонародженого на зиму в першу чергу?

• Два-три бавовняних «чоловічки».

Їх дуже зручно одягати під теплі речі. Краще вибрати із застібками у вигляді кнопок, які розстібаються від горловини до паху та вздовж кожної ніжки. Дуже добре, якщо «чоловічки» будуть з рукавичками, так їх не потрібно буде купувати окремо.

• Два-три бавовняних боді.

Вони зручні тим, що їх можна одягати у квартирі як самостійний елемент одягу разом зі шкарпетками, а можна в комплекті зі штанцями.

Список зимових речей для новонародженого

• Штанці.

Якщо дитина буде в підгузку, то штанців потрібно дві-три пари, тому що дітки дуже швидко ростуть, а якщо не плануєте їх використовувати, то беріть чим більше, тим краще.

• Кофтинки.

Краще взяти пару штук, щоб був запас для зміни. На зиму краще брати натільні речі з байки, вона приємна до тіла та добре утримує тепло.

Добре, якщо для переодягання малюка в будинку буде пеленальний столик, він дуже зручний при перевдяганні та зміні підгузка, особливо у перші місяці життя крихітки.

• Шкарпетки.

Також потрібно кілька пар. Краще взяти і тоненькі, і теплі. Теплі будуть потрібні на прогулянках. Також багато в асортименті одягу залежить від температури в будинку чи квартирі. Оптимальна температура для дитини 20-22 градуси.

• Бавовняна шапочка.

Її можна одягати під теплу шапочку на прогулянках. Вона щільніше прилягатиме до тіла і не даватиме малюкові замерзнути.

• Тепла шапочка.

Вона потрібна обов'язково для зимових прогулянок на свіжому повітрі і краще щоб була з натуральних матеріалів – вовни або бавовни.

• Зимовий комбінезон або теплий конверт.

Він має бути якісним, теплим та функціональним. Краще вибрати трансформер, такий прослужить довше, адже спочатку його можна використовувати як конверт, а коли малюк підросте, то за допомогою вшитих блискавок його можна перетворити на комбінезон.

• Теплий плед або покривало.

На прогулянках у морозну погоду знадобиться плед, щоб укрити малюка в колясці.

Також у догляді за ним будуть необхідні тонкі та обов'язково теплі пелюшки. І хоча за сучасними методиками догляду за новонародженими їх не прийнято сповивати, пелюшки потрібні після купання або просто покласти на них малюка для прийняття повітряних ванн.

Також незайвим буде придбати захисний крем для немовляти від холоду і вітру, тому що у багатьох діток, особливо в перші роки життя, спостерігається холодова алергія у вигляді почервоніння і лущення на щічках.

Тож якою б примхливою не була погода взимку, немає жодних причин скасовувати прогулянки на свіжому повітрі з малюком. Головне правильно підібрати теплий гардероб, і тоді ніякі вітри і морози не страшні!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло