Допомогти проекту

Стати підписником

Стань частиною Mind Club!

Чому для нас така важлива ваша підтримка

Як і решта ЗМІ України, ми вимушені розвиватись за умов кризового стану економіки держави. Наші рекламні доходи не забезпечують можливість для сталого розвитку. У нас немає багатих акціонерів, які можуть фінансувати проект задля реалізації власних PR-цілей – як бізнесових, так і політичних.

Ми створюємо незалежний продукт, і тому ніхто не може заборонити нам опублікувати будь-який матеріал, ніхто не може відцензурувати, або відредагувати його.

Якщо ви цінуєте чесність, прозорість та компетентність і маєте можливість підтримати нас, ви підтримаєте не просто проект Mind. Ви підтримаєте розвиток чесної та незалежної ділової журналістики в Україні, а значить ми разом зможемо робити нашу країну кращою для кожного з нас.

Якщо ви читаєте нас, якщо вам подобається та ви цінуєте те, що ми робимо, – пропонуємо вам вступити до спільноти Mind, оформивши щомісячну підписку. Наголошуємо, що частина наших матеріалів, авторські матеріали і новини залишаються безкоштовними.

Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].

Авторизуйтесь, щоб мати змогу оформити підписку

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло