ЗСУ завдали ракетного удару по «вишках Бойка»

ЗСУ завдали ракетного удару по «вишках Бойка»

Міноборони рф задіяло в пошуково-рятувальній операції патрульні кораблі та авіацію

Этот текст также доступен на русском
ЗСУ завдали ракетного удару по «вишках Бойка»
Фото: telegram/ГОНЧАРЕНКО

Що сталося. Нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що ЗСУ завдали ракетного удару по «вишках Бойка»

.Джерело. Про це він написав у телеграм-каналі.

Докладно. «Наші ракетчики курили не біля Зміїного, а курили біля вишок Бойко. Ракетний удар по вишкам трішки завадив газовидобуванню в українському Чорному Морі зі сторони росіян», – написав він.

Зі свого боку так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов повідомив, що українські військові завдали удару по бурових платформах «Чорноморськнафтогазу», внаслідок якого є постраждалі.

«Врятовано п'ятьох людей, троє з них поранено. Пошуки решти продовжуються», – написав Аксьонов у своєму телеграм-каналі.

Міноборони рф задіяло в пошуково-рятувальній операції патрульні кораблі та авіацію, додав Аксьонов, не уточнівши жодні інші подробиці події.

У Збройних Силах України нагадали, що українські бурові вишки «Петро Годованець» і «Україна» (більш відомі як «вишки Бойка») були захоплені російськими військами у березні 2014 року і працювали на росію.

«Тому, хто питає, навіщо по них було бити, – відповідь очевидна», – зазначили в ЗСУ.
У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло