Рейтинги

Рейтинг надійності забудовників

*5 зірок – максимальний рівень надійності; 4 зірки – помірно високий рівень надійності; 3 зірки – задовільний рівень надійності; 2 зірки – низький рівень надійності; 1 зірка – катастрофічний рівень надійності.
**A – позитивний вплив фактора на надійність забудовника; B – задовільний вплив фактор на надійність забудовника; C – помірно негативний вплив фактора на надійність забудовника; D – негативний вплив фактора на надійність забудовника.

Методологія рейтингу

Рейтинг надійності забудовників – дослідження ризиків виконання своїх зобов’язань будівельними компаніями перед інвесторами – покупцями нерухомості. До нього потрапили 24 найбільші забудовники, що працюють у місті Києві. Обов’язковою умовою участі була наявність проєктів, що будуються. Адже основною метою рейтингу є оцінка ризиків для інвесторів.

Виняток – компанії «ЕНСО» і «Креатор», які зводять по три проєкти, але не мають жодного зданого в експлуатацію. Відсутність зданих проєктів не дозволяє оцінити ці компанії високо.

Забудовники одного проєкту, де є здані черги, до списку не потрапили. Таким чином ми отримали 24 активних забудовники.

Рейтинг Mind враховує максимальний перелік доступних факторів, які можна отримати в публічному доступі. Для оцінки ризиків також враховується фінансова звітність компаній, особа кінцевого бенефіціара та його репутація.

Рейтинг надійності не є рейтингом найкращих компаній або якості забудови чи змаганням девелоперів. Його завдання – проаналізувати чинники, що впливають на терміни та можливості компанії завершувати проєкти.

30496
Президент «Київміськбуду»: «Крок за кроком нам вдається переконати чиновників, що йдеться про інвесторів, які й без того натерпілися»
Президент «Київміськбуду»: «Крок за кроком нам вдається переконати чиновників, що йдеться про інвесторів, які й без того натерпілися»
Ігор Кушнір – про добудову ЖК після «Укрбуду», готовність взяти в роботу інші проблемні об'єкти і про відповідальність перед покупцями квартир
Дарина Кутецька - 18 серпня 2020
Абрамович зробив своїх дітей громадянами Литви для уникнення санкцій
23:18
Китай пригрозив Британії «жорсткою відповіддю» через санкції проти китайських компаній
22:44
США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на $175 млн
22:11
Євросоюз має намір контролювати всі постачання зброї Україні
21:50
Конгресмени піднесуть росії “найбільший подарунок”, якщо не схвалять допомоги Україні — Байден
21:15
путін вирушив в ОАЕ, щоб змити з себе ярлик світового ізгоя і закріпити торгові зв’язки — аналітики
20:50
G7 введе ембарго на прямі постачання російських алмазів з нового року — FT
20:21
СКР рф: Іллю Ківу було застрелено в Підмосков'ї з невстановленої зброї
19:47
У Луганську підірвали автомобіль з місцевим колаборантом, СКР рф порушив справу про теракт
19:20
Ізраїль почав затоплювати підземні тунелі Хамас морською водою
18:50
Всі новини
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло