
Лот: Будівлі та споруди водноспортивної бази. Футбольне поле, тенісний корт, причал та гаражі.
Що продається: Водноспортивна база розташована в самому центрі міста Дніпро, в мальовничому місці паркової зони на Монастирському острові. На території бази знаходиться будівля з лазнею та елінгом, майстерні, роздягальні з душовими та санвузлами, майданчик для паркування.
Загальна площа будівель 1097 кв.м. Всі комунікації підведені:
- Водозабезпечення
- Каналізація
- Кондиціонування
- Телебачення, інтернет

Земля: загальна площа земельної ділянки 0.9254 га (1210100000:03:305:0091)
Договір оренди земельної ділянки до 22.01.2028р.
Коли: 26 липня 2023 р., 12:40
Місцезнаходження: м. Дніпро, Монастирський острів, 7-8
Розташування: мапа

Лот виставляється вперше: так.
Опис. Монастирський острів у Дніпропетровську є одним із найкрасивіших місць міста, яке просякнуте духом пригод та романтики. Територіально острів є частиною парку культури та відпочинку імені Шевченка і є мілиною на річці Дніпро. Перша письмова згадка про цей острів датується 1880 роком.
З островом пов’язано безліч захоплюючих та містичних історій. Так, наприклад, у Житії св. Феодосія цей острів згадується як місце, де мешкав і проповідував сам Андрій Первозванний. І первісна назва острова – “Монастирський” була пов’язана з тим, що на острові діяв монастир, в якому перебувала певний час княгиня Ольга, відзначає Bezviz.
Під час Західного походу Батия монастир, як і багато поселень в окрузі були буквально знесені з землі. І до 1765 року цими місцями ніхто не цікавився, тут іноді тільки будували свої хатини сезонні рибалки. Під час заснування та будівництва Катеринослава (зараз Дніпро) острів викликав інтерес князя Потьомкіна, який керував забудовою міста. Він планував розмістити на острові університет і з’єднати його з рештою міста за допомогою зведеного мосту. Також тут планувалося зробити парк для піших прогулянок. Однак ці плани так і залишилися лише планами.
З того часу острів змінював свій вигляд, переходив до рук різних господарів, поки у XX столітті на острові не збудували опору для залізничного мосту. Тоді ж було ухвалено рішення про приєднання острова до парку культури та відпочинку Шевченка та його зробили чудовим місцем для відпочинку. На ньому було збудовано пам’ятник великому Кобзарю, до речі, найбільший в Україні. А 1999 року зведено православний храм, куди сьогодні приходять тисячі парафіян.
На Монастирському острові можна вибрати відпочинок собі до душі. Наприклад, відпочити у кафе з компанією друзів: на території острова є безліч відповідних закладів. Якщо є бажання просто поблукати та помилуватися берегами Дніпра – теж можна, і таких відвідувачів острова є найбільша кількість. Хочете усамітнитися та відчути смак романтики – тоді на Монастирському острові достатньо затишних місць, стверджує Epoch Times. І, звісно, влітку можна добре купуватись і позасмагати на березі Дніпра. Навіть у найспекотніші дні пляжна зона вмістить усіх бажаючих.
Мешканці Дніпропетровська відвідують Монастирський острів із ранньої весни до пізньої осені. У цьому місті нам дано такий чудовий куточок для відпочинку посеред річки. Залишається берегти його, як, втім, і всю навколишню природу.
Ще про історію острова тут.

Водоспад "Поріг ревучий" на Монастирському острові
Контакт: в робочі дні з 9-00 до 19-00:
+380 73 229 2100
Богдан