В Україні стартує перший хакатон з розвитку онлайн-кінотеатрів

В Україні стартує перший хакатон з розвитку онлайн-кінотеатрів

В Україні стартує перший хакатон з розвитку онлайн-кінотеатрів
Коли
14-22 листопада 2020, 10:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
zoom

sweet.tv ініціює перший в Україні Cinema Challenge Hackathon з призовим фондом $ 50 000. Мета хакатону — прискорити розвиток  вітчизняних технологій для онлайн-кінотеатрів. Під час хакатону найкращі IT-спеціалісти розроблятимуть рішення, що допоможуть популяризувати якісний контент українського виробництва. Подія відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.  

Національний онлайн-кінотеатр sweet.tv ініціював проведення серії IT-заходів і залучив кращих IT-спеціалістів країни для розробки нових українських рішень для популяризації національного контенту: кіно, ТБ-програм, серіалів, дубляжу. Для цього компанія  проводить Cinema Challenge Hackathon з призовим фондом $ 50 000 – перший в історії України хакатон, присвячений технологіям для розвитку онлайн-кінотеатрів.  

«Наша мета — бути українським Netflix. Ми прагнемо вдосконалити систему рекомендацій та подання контенту так, щоби кожен глядач міг ще швидше знайти для себе цікавий український та україномовний контент. — говорить засновник sweet.tv Олександр Вітько, — Хакатон — один з найефективніших способів для цього. Тому ми залучили до співпраці компанію, яка вже багато років проводить найбільш значущі події в IT-сфері країни. Це допоможе нам стимулювати розвиток Cinema Tech в Україні. Я впевнений, що в результаті україномовний та український  контент стане більш популярним». 

Cinema Challenge Hackathon проходитиме з 14 до 22 листопада 2020  року. Призовий фонд складає $ 50 000. Переможці визначатимуться в кожній окремій категорії. Перше місце  — $ 10 000. Друге — $ 5 000. Також переможець серед проектів отримає $ 10 000.

«Cinema Challenge Hackathon — перший в історії хакатон з призовим фондом такого розміру, що говорить, зокрема про серйозні наміри і амбітність ініціаторів, — розповідає Євгенія Беспалова, співзасновник і стратег компанії з впровадження інновацій We_Challenge. — Аби не наражати учасників на небезпеку, хакатон відбудеться в онлайн-форматі. У події  візьме участь понад 500 учасників — датасаєнтистів, розробників, менеджерів, дизайнерів та маркетологів. З них будуть сформовані команди, які зможуть обрати один із двох напрямів роботи. Або отримати челенджі від організаторів, які стосуються рекомендаційної системи онлайн-кінотеатру.  Або запропонувати свою ідею, яка відповідає тематиці Cinema Challenge Hackathon». 

Головна ціль організаторів хакатону створити ефективні IT-рішення, які будуть надавати глядачеві максимально цінний контент і сприятимуть розвитку культури споживання якісного українського відеоконтенту.

Довідка

sweet.tv — національний онлайн-кінотеатр із доступом до українського національного і преміального HD-телебачення, а також  рейтингових світових кінохітів. На платформі доступні 227 каналів  українського національного і преміального HD-телебачення, а також контент у 4К. Компанія прагне надавати користувачам доступ до найкращого контенту на будь-який смак.

Весь контент можна дивитися в HD якості на будь-яких пристроях (телевізор, планшет, комп'ютер, смартфон). Інтерфейс додатку – один із найбільш дружніх та інтуїтивно-зрозумілих на українському ринку. На слабких пристроях  платформа працює в 2 рази швидше аналогів. Крім цього, її робота залишається стабільною  навіть з мінімальною швидкістю інтернету, що дозволяє дивитись фільми, серіали та телеканали навіть у горах чи в дорозі. Також є можливість поставити телеефір на паузу та переглядати передачі у записі впродовж 14 днів.

We_Challenge – компанія із інноваційних трансформацій, яка з 2013 року займається реалізацією корпоративних акселераторів та хакатонів (Intel, Vodafone, Raiffeisen Bank Aval, International Bank of Azerbaijan та інші); відкриттям науково-дослідницьких центрів (R&D); побудовою маркетингових комунікацій в ІТ галузі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло