Eternity Life Forum

Eternity Life Forum

Цей матеріал також доступний російською
Eternity Life Forum
Коли
11 листопада 2022 - 19 січня 2038, 09:00
Вартість
300-500€, на перші 100 квитків діє ціна early birds - 100€

Eternity Life Forum – це непересічна подія, яка об'єднує знання та досвід, отримані під час сотень експериментів, проведених науковцями та практиками-медиками. На Форумі будуть презентовані проєкти та відкриття, здатні повністю змінити якість життя, збільшити його тривалість, а можливо – отримати ключ до безсмертя.

Захід планує висвітлити усі теми, що стосуються тривалості життя: від концепції біохакінгу і практичних рекомендацій до відкриттів, які дають людству можливість досягти безсмертя. В межах Форуму Eternity Life будуть також презентовані медичні стартапи. Окрема частина програми заходу буде присвячена юридичним питанням, пов'язаним з відкриттям медичного бізнесу. Метою форуму є об'єднання якомога більшої кількості організацій для розвитку і вдосконалення сфери охорони здоров'я.

До Eternity Life Forum залучені кращі спікери: компетентні фахівці в IT, юридичній та медичній сферах, зокрема, біологи, генетики, фахівці з біохакінгу, онкологи, біохіміки, дослідники нейронних мереж головного мозку, фармакологи та інші.

Завдяки розмаїттю тем участь у Форумі буде цікавою як для неспеціаліста, так і для медичного експерта, котрий прагне розширити свої знання. Корисну інформацію знайдуть  для себе і підприємці, які мають медичний бізнес або планують його створити. Охочі зможуть відвідати захід в реальноісті або онлайн – з будь-якого місця на планеті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло