КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З КІБЕРБЕЗПЕКИ 2024

КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З КІБЕРБЕЗПЕКИ 2024

КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З КІБЕРБЕЗПЕКИ 2024
Коли
7-8 лютого 2024, 09:00
Вартість
Безкоштовно

Про що говоритимуть українські високопосадовці та міжнародні експерти на Форумі з кібербезпеки?

7-8 лютого у столиці відбудеться Київський міжнародний форум з кібербезпеки 2024. Темою цьогорічного форуму стане «Стійкість під час кібервійни».  

Це найбільша за останні роки подія у сфері кібербезпеки в Україні, що обʼєднає представників держави, технологічних компаній, провідних експертів галузі та кіберкомʼюніті під одним дахом.

Метою Форуму є переосмислення українського досвіду кібервійни і його використання у розвитку стратегій країн демократичного світу, задля підвищення кіберстійкості через застосування сучасних технологій, інструментів дипломатії, міжнародного права та активної кібероборони.

Дводенна програма заходу охоплює широкий спектр тем, серед яких:

  • Роль кібербезпеки в сучасних війнах та кіберстійкість: досвід України та уроки для світу;
  • Кібервійна та міжнародне право: сучасні підходи, прогалини та перспективи;
  • Кібердипломатія – синхронізація національних інтересів з глобальним порядком денним кіберпростору та політик цифрової трансформації;
  • Великі державні та приватні компанії як елемент кіберстійкості держави;
  • Посилення стійкості національної системи кібербезпеки через освіту та розбудову спроможностей;● Безпека месенджерів;
  • Роль розвідки кіберзагроз для забезпечення стійкості держави та бізнесу;
  • Розвиток інноваційних продуктів в Україні;
  • Кібербезпека регіонів;
  • Протидія сучасним гібридним загрозам;

До панельних дискусій і виступів залучені найкращі міжнародні експерти, українські державні діячі, кібердипломати, представники технологічних компаній та українського бізнесу. 

Серед представників держави:

Олексій Данілов (Секретар РНБО України), Михайло Федоров (Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України), Рустем Умєров (Міністр оборони України), Дмитро Кулеба (Міністр закордонних справ України), Сергій Демедюк (Заступник Секретаря РНБО України, генерал поліції 3-го рангу), Ілля Вітюк (Начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України) тощо.

У якості міжнародних експертів:

Натаніель Фік (Посол з особливих доручень з питань кіберпростору та цифрової політики Держдепартаменту США), Йоганнек Белфорт (директор з питань безпеки та оборонної політики Європейської служби зовнішньої діяльності), Март Ноорма (керівник Обʼєднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО), Джен Істерлі (Директор Агентства США з питань захисту критичної інфраструктури CISA), Юхан Лепассаар (Директор Агентства ЄС із мережевої та інформаційної безпеки (ENISA) тощо.

Бізнес ком’юніті та кіберсферу представлятимуть:

Єгор Аушев (Експерт з кібербезпеки, CEO і співзасновник компанії CyberUnit.Technologies), Олександр Комаров (Президент ПрАТ «Київстар»), Євген Лященко (Голова правління АТ «Укрзалізниця»), Сергій Черненко (Голова правління ПУМБ), Катерина Крук (Керівниця з регіональної політики, Центральна та Східна Європа, Meta), Андрій Пазюк (Професор міжнародного кіберправа), Антон Мельник (Співзасновник Tech Ecosystem) тощо.

Подію започатковано Національним координаційним центром кібербезпеки (НКЦК) при РНБО України і Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global). Форум відбуватиметься за підтримки Державного департаменту США.

Організатори планують проводити подію щороку, створюючи підґрунтя для розвитку потужної платформи — майданчика для обміну кращими практиками, визначення спільних стратегій і координації дій у боротьбі з кіберзагрозами, зміцнення міжнародного співробітництва та обʼєднання зусиль для підвищення глобальної стійкості в кіберпросторі. 

До організації Форуму долучилися Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство цифрової трансформації та Міністерство закордонних справ. Технологічними партнерами виступають компанія Cyber Unit Technologies та ГО «Інститут дослідження кібервійни» (ICWR).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло