10 червня 2020 переглянуто 998

AlumniMatching. Професіонал з операційного управління, проєктного менеджменту, розвитку бізнесу

 

Сьогоднішній Matching: Кандидат, який шукає для себе нові можливості.

Ви: лідер змін, націлені вперед і хотіли б щоб хтось поруч із вами перетворював вашу енергію та ідеї у керовану систему.

Вас шукає: професіонал з операційного управління, проєктного менеджменту, розвитку бізнесу.

Цікаво? Тоді йдемо далі.

Особистісний портрет кандидата:
«Достигатор» за своєю природою. Людина, яка може взяти на себе операційне управління або розвиток бізнесу/ бізнес-одиниці. Здатна бути і на стратегічному рівні, розуміючи загальну картинку, рухаючись в темпі ідеолога- архітектора системи, і одночасно розкладати ідеї на елементи, конкретні дії і втілювати їх у життя. Управління проєктами міжнародного рівня. Забезпечення клієнтського сервісу. Отримує задоволення від «диригування» роботою складних систем. Інтереси компанії понад усе.

Чесність – одна з ключових цінностей. Сервіс як філософія служіння. Комунікатор і переговірник. Може домовитись з будь-ким будь про що, «розрулити» найскладніші ситуації. Про людей, тому добре вдається будь-яка діяльність, де є люди.

Що розглядає:
Шукає компанію / проєкт, сучасний за своєю сферою діяльності або філософією, де є необхідність діяти, заявляти про себе, не боятися рухатись вперед.
Локація – Київ.

Професійний профіль:
Більше 13 років управлінського досвіду, різні за своєю природою і структурою команди, в тому числі міжнародні, кросс-функціональні. До 120 людей у підпорядкуванні у бізнес-структурах, координування сотень у проєктах.

Широкий досвід управління операційною діяльністю. Досвідчений проєктний менеджер: управління напрямами всередині міжнародних спортивних проєктів рівня Олімпійських ігор, Чемпіонат Європи з футболу (UEFA), Фінал Ліги Чемпіонів (FIFA) на різних етапах від планування до реалізації; управління окремими проєктами.

Налагодження та управління клієнтським сервісом з фокусом на B2C. Зовнішні клієнти, управління сервісним департаментом всередині бізнесової організації. Авторські тренінги з клієнтського обслуговування.

Галузі: медіа, міжнародні спортивні проєкти, авіа, готельний бізнес.
Вільна англійська.

Контакти, резюме – через особистий запит.

Більше про проєкт AlumniMatching.