Другий день саміту G20: Обговорюють Африку та проблеми міграції
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Другий день саміту G20: Обговорюють Африку та проблеми міграції

Вірогідно, що протести матимуть продовження

Другий день саміту G20 в Гамбурзі буде присвячений розвитку Африки, питань охорони здоров'я та міграції, а також проблемам цифрової економіки та жіночої зайнятості.

Про це повідомляють PIA-Новини.

Ці теми будуть обговорюватися в рамках робочої сесії і робочого сніданку лідерів «двадцятки», потім саміт буде завершено, після чого почнуться національні брифінги.

Саміт в Гамбурзі проходить на тлі безпрецедентних заворушень, організованих противниками G20. Зіткнення з поліцією відбуваються повсюдно по всьому місту, проти агресивних демонстрантів задіяні водомети і перцевий газ.

Ангела Меркель неодноразово говорила про необхідність надати допомогу африканським континентам, пов'язуючи розвиток Африки з врегулюванням міграційної кризи, в рамках якої до ЄС з 2015 року прибули сотні тисяч біженців.

Меркель також заявила, що у Німеччині є якісний вичерпний інструментарій для обмеження міграційного потоку. Канцлер наголосила на тому, що криза 2015 року, коли в Німеччину прибутку майже 900 тисяч біженців і мігрантів, і особистість багатьох не була встановлена, «не повинен повторитися».

Крім гострих тем, саміт ще має узгодити підсумкове комюніке. Документи по саміту G20 ще не узгоджені, обговорення продовжиться в ніч на суботу, заявила журналістам в п'ятницю російський шерпа в «двадцятці» Світлана Лукаш.

За її словами, обговорення ведеться вже дві доби. Лукаш додала, що позиції РФ і США на саміті G20 розходяться по ряду питань.

Раніше канцлер Меркель не виключила, що спільного комюніке взагалі може не бути, якщо всі учасники зустрічі не погодяться з його змістом.

Нагадаємо, що протягом першого дня саміту німецьким поліцейським довелося застосувати водомети та сльозоточивий газ, щоб розігнати демонстрантів акції протесту «Ласкаво просимо до пекла!», який розпочався, коли до Гамбурга почали прибувати світові лідери на саміт «Великої двадцятки». Кількість поранених поліцейських зросла до 197. Більше 100 агресивних учасників затримано.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло