Німеччина просить країни ЄС справедливо покарати учасників протестів під час G20 із своїх країн
На сьогодні затримано більше 50 підозрюваних із 8 країн
Міністр юстиції Німеччини Хайко Мас попросив європейських партнерів допомогти у розслідуванні пов’язаному з протестами, що відбулась під час саміту «Великої двадцятки», під час яких були розграбовані магазини, спалені автомобілі та мали місце справжні баталії між поліцією та учасниками протесту. Про це повідомляє Deutsche Welle.
Мас також закликав країни-члени блоку втілити європейські ордери на арешт, видані Нічеччиною .
Міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр порівняв протестантів із екстремістами, такими як нео-нацисти або ісламістські терористи. Він зазначив, що сотні людей приїхали до Гамбурга з-за кордону, а поліцейські «завернули» назад ще сотні під час їх перетину кордону. Він зазначив, що очікує від судової влади інших країн вживання жорстких заходів і додав, що «порушення миру» може призвести до тюремного строку терміном у кілька років.
Як повідомляється 51 особа отримала обвинувачення в порушенні миру, нанесенню тяжких тілесних ушкоджень та нанесенню майнової шкоди. Окрім німців, серед підозрюваних є громадяни Франції, Італії, Іспанії, Нідерландів, Росії, Швейцарії і Австрії.
Нагадаємо, напередодні саміту «Великої двадцятки» у Гамбурзі розпочався протест під назвою «Ласкаво просимо до пекла». 12 000 натовп рухався маршем центральними мулицями Гамбурга, час від часу влаштовуючи сутички із поліцією. Справжнє «пекло» розпочалось вранці, коли до міста стали прибувати світові лідери. Протестувальники палили автомобілі, били магазини і мародерствували, вступали у сутички та закидали поліцейських камінням та «коктейлями Молотова». Безлади тривали аж до ранку наступного дня. Кількість поранених поліцейських склала 197 осіб, на той момент затримано було 100 підозрюваних.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].