З початку року Державна продовольчо-зернова корпорація України отрмала майже 300 млн грн чистого прибутку

З початку року Державна продовольчо-зернова корпорація України отрмала майже 300 млн грн чистого прибутку

Чистий дохід від реалізації склав 6,1 млрд грн

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) за підсумками І півріччя 2017 року отримало чистий прибуток у розмірі 297,6 млн грн, тоді як за аналогічний період у 2016 році отримало чистого збитку на суму 79,6 млн грн.

Про це Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомило на сторінці у Faceook.

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) за підсумками І півріччя 2017 року отримало чистий прибуто...

Опубликовано Міністерство аграрної політики та продовольства України 27 июля 2017 г.

Чистий дохід ДПЗКУ від реалізації в першому півріччі 2017 р скоротився на 18,7% – до 6,1 млрд грн.

Валовий прибуток ДПЗКУ у першому півріччі скоротився у 2,5 рази – до 542,6 млн грн, операційний – у 2,4 рази, до 179,9 млн грн.

Нагадаємо, за підсумкам першого кварталу Державна продовольчо-зернова корпорація отримала чистий прибуток у розмірі 45,8 млн грн.

«Вперше за історію функціонування корпорації нам вдалось забезпечити її прибуткову діяльність та досягти позитивного фінансового результату – у І кварталі ми отримали майже 46 млн грн чистого прибутку проти 606 млн грн збитку за аналогічний період минулого року», – повыдомив тоді в.о. голови правління ДПЗКУ Олександр Григорович.

У 2016 році корпорація у чотири рази скоротила чистий збиток ― з 3 млрд грн у 2015-му до 700 млн грн за підсумками минулого року. Фінрезультат від операційної діяльності було збільшено на понад 1 млрд грн – операційний прибуток держкорпорації за минулий рік склав 957 млн грн проти 119 млн грн збитку у попередньому періоді.

ДПЗКУ створено Урядом України у серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій – лінійні та портові елеватори, млини, комбікормові та круп'яної заводи. Сумарно 53 підрозділу-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн тонн зернових. У тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло