З початку року Державна продовольчо-зернова корпорація України отрмала майже 300 млн грн чистого прибутку

З початку року Державна продовольчо-зернова корпорація України отрмала майже 300 млн грн чистого прибутку

Чистий дохід від реалізації склав 6,1 млрд грн

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) за підсумками І півріччя 2017 року отримало чистий прибуток у розмірі 297,6 млн грн, тоді як за аналогічний період у 2016 році отримало чистого збитку на суму 79,6 млн грн.

Про це Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомило на сторінці у Faceook.

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) за підсумками І півріччя 2017 року отримало чистий прибуто...

Опубликовано Міністерство аграрної політики та продовольства України 27 июля 2017 г.

Чистий дохід ДПЗКУ від реалізації в першому півріччі 2017 р скоротився на 18,7% – до 6,1 млрд грн.

Валовий прибуток ДПЗКУ у першому півріччі скоротився у 2,5 рази – до 542,6 млн грн, операційний – у 2,4 рази, до 179,9 млн грн.

Нагадаємо, за підсумкам першого кварталу Державна продовольчо-зернова корпорація отримала чистий прибуток у розмірі 45,8 млн грн.

«Вперше за історію функціонування корпорації нам вдалось забезпечити її прибуткову діяльність та досягти позитивного фінансового результату – у І кварталі ми отримали майже 46 млн грн чистого прибутку проти 606 млн грн збитку за аналогічний період минулого року», – повыдомив тоді в.о. голови правління ДПЗКУ Олександр Григорович.

У 2016 році корпорація у чотири рази скоротила чистий збиток ― з 3 млрд грн у 2015-му до 700 млн грн за підсумками минулого року. Фінрезультат від операційної діяльності було збільшено на понад 1 млрд грн – операційний прибуток держкорпорації за минулий рік склав 957 млн грн проти 119 млн грн збитку у попередньому періоді.

ДПЗКУ створено Урядом України у серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій – лінійні та портові елеватори, млини, комбікормові та круп'яної заводи. Сумарно 53 підрозділу-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн тонн зернових. У тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло