Мінфін спростив реєстрацію податкових накладних для агробізнесу

Мінфін спростив реєстрацію податкових накладних для агробізнесу

Карти визначених платників податків моніторитиме автоматична система без розгляду ДФС

Мінфін спростив реєстрацію податкових накладних для агробізнесу
Фото Pixabay

Наказ Міністерства фінансів про спрощення реєстрації податкових накладних для деяких платників податків – власників і орендарів землі зареєстрований Міністерством юстиції вступив в силу, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з підготованим раніше проектом наказу Міністерства фінансів, передбачається звільнити від моніторингу ризиків при реєстрації податкових накладних платників податків-власників більше 0,01 га землі і деяких орендарів земельних ділянок.

Технологічні карти платників податків сільськогосподарського сектора розглядатиме автоматична система моніторингу без розгляду Державної фіскальної служби в ряді випадків.

Такий порядок розгляду передбачено для одержувачів бюджетних дотацій і платників податків, які за станом на 31 грудня 2016 року застосовували спеціальний режим оподаткування.

Крім того, нові правила розгляду технологічних карт будуть діяти щодо власників або орендарів земельних ділянок загальною площею не менше 200 га і не змінювали засновника і директора підприємства з 1 січня 2017 року.

Як повідомлялося, згідно з прийнятими в кінці 2016 року змінами до Податкового кодексу, з 1 липня 2017 року почала свою роботу автоматична реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. У той же час ДФС отримала право відмовити в реєстрації по ряду критеріїв оцінки ступеня ризиків.

За даними ДФС, кількість заблокованих податкових накладних скоротилося з 1,1% за станом за першу декаду липня до 0,37% станом на 28 вересня.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло