На кордоні між США та Мексикою з’явився прототип майбутньої стіни

На кордоні між США та Мексикою з’явився прототип майбутньої стіни

Випробування 8 бетонних прототипів, різних за матеріалом та дизайном, відбуватимуться у листопаді

На кордоні між США та Мексикою з’явився прототип майбутньої стіни
фото з pixabay.com

Через дев’ять місяців після того, як Дональд Трамп зайняв посаду, відчутні перші ознаки виконання ним своїх передвиборчих обіцянок – на кордоні між Мексикою та США встановлено 8 різних варіантів складових майбутньої стіни із бетону та сталі висотою у 9 м. Про це повідомляє Reuters.

Який саме з восьми різних прототипів стане частиною фактичної стіни, залишається невідомим.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Але точно відомо, що конгрес США мало зацікавлений у виділенні $21,6 млрд для її зведення.

Тим не менш, представники прикордонного патруля привітали імпульс Трампа. «Нашій поточній інфраструктурі більше двох десятиліть, – заявив заступник начальника патрульного агентства у Сан-Дієго Рой Вілларел. – Чи потрібно покращувати? Абсолютно».

Наразі огороджується 1 052 км з загальної протяжності 3 058 км кордону з Мексикою одно- та двоповерховими огорожами.

Будівельники звернули увагу на естетику в своїх прототипах, один стінний сегмент – із блакитної сталі, інша – цегляний фасад, які контрастують з існуючим забором, переважно із гофрованої сталі, що залишився з часів В’єтнамської війни.

Наприкінці листопада приватна компанія, назва якої не розголошується, розпочне 30-60 денне тестування прототипів. Прикордонники наголошують, що бетонні стіни мають складну проникність та ускладнюватимуть патрулювання, оскільки неможливо можна буде побачити людей, що до стіни наближаються. Як варіант, остаточний вибір включатиме комбінацію зразків прототипів. Два з восьми прототипів мають прозорий дизайн.

Екологи також заявляють, що зведення прикордонної стіни завадить природньому переміщенню фауни. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло