«Укрпошта» буде і поштою, і банком, і роздрібним магазином
Керівництво «Укрпошти» хоче мати право на базові фінансові рахунки, ощадні рахунки і картки

«Укрпошта» буде реформувати роботу відділень та впровадить нові послуги для клієнтів. Про це у своєму широкому інтерв’ю Укрінформу заявив виконуючий обов’язки гендиректора держпідприємства Ігор Смілянський.
Нове керівництво бачить компанію як фінансово-логістичного оператора, який зможе забезпечити на високому рівні базові потреби населення. Ці послуги будуть відрізнятися в залежності від розмірів населеного пункту та його віддаленості.
«Ми зробили головний акцент на розвиток логістичних послуг – активно співпрацюємо з підприємцями з сегменту електронної комерції і розвиваємо фінансові послуги. Враховуючи тенденції ринку, також будемо міняти формат відділень», – повідомив Смілянський.
У компанії з середини червня розпочали пілотний проект для міських відділень «Чергам ні» стосовно управління клієнтськими потоками. З наступного року планується розширити кількість відділень, які братимуть участь у цьому проекті.
Звітуючи про те, як саме «Укрпошта» покращує сервіс обслуговування клієнтів, Смілянський повідомляє: «Ми продовжили графік роботи для більш як 1600 відділень – частина працюватиме до 20:00, частина – до 21:00, а в Києві і великих обласних центрах збільшили кількість відділень, які працюють цілодобово. Також перевели на режим роботи без обідніх перерв».
Також в Укрпошті на 95% змінився менеджмент компанії.
В установі намагаються на законодавчому рівні добитися для Укрпошти права здійснювати фінансові операції.
«Закон нині на розгляді у Верховній Раді. У ньому ми пропонуємо надати Укрпошті право мати базові фінансові рахунки, ощадні рахунки і картки. Це все. Багато хто боїться, що ми почнемо видавати кредити. Цього не буде. Ми готові відкрити свою базу і стати маркетплейсом для інших банків. Укрпошта буде приймати заявки, отримувати свою комісію. Ми відкриємо доступ до 6,5 мільйона клієнтів. У багатьох місцях, де є відділення Укрпошти, банків ніколи не буде. У людей, що живуть у віддаленій місцевості, теж є потреби. Багато з них зайняті фермерством, а отже, потребують можливості здійснювати фінансові операції», – зазначив в.о.гендиректора установи.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].