У Пакистані заборонили День Валентина: жителі вигадують способи обійти заборону

У Пакистані заборонили День Валентина: жителі вигадують способи обійти заборону

Коробочки та кульки у формі сердечок ввозяться в країну контрабандою

У Пакистані заборонили День Валентина: жителі вигадують способи обійти заборону
Фото Rakicevic Nenad / unsplash

Коли студент математичного вузу в Пакистані Хуссейн Ліак дізнався, що поліція буде обшукувати авто в пошуках чогось червоного й у формі серця, він вирішив проявити креативність: купив для своєї дівчини постер із її улюбленого серіалу House of Cards та книгу Еріка Сігала «Історія кохання».

«Так я принаймні буду впевнений, що поліція їх не конфіскує, як квіти і шоколад», – сказав він.

У Пакистані ще минулого року заборонили святкувати День святого Валентина. Влада вважає, що це свято суперечить вченню ісламу та свідчить про вплив Заходу, повідомляє The New York Times.

Таким чином, тепер червоні кульки з написами «I love you» та коробки цукерок у формі сердець ввозяться в країну контрабандою. Поліція проводить рейди по магазинах в пошуках забороненої продукції. Концерт популярного співака Атіфа Аслама, такого собі пакистанського Олега Винника, перенесли на інший день.

Ресторанні менеджери кажуть, що їм телефонують невідомі і наказують стежити за відвідувачами закладу, чи хтось із них не обмінюється подарунками.

Найбільших збитків зазнали продавці квітів. Раніше в цей день у них був ажіотаж, а зараз мало хто ризикує купувати квіти саме в день Валентина. Поліція пильно слідкує за відвідувачами та асортиментом.

Але, звісно, є й ті, хто чхати хотів на заборони і приходять до квітникарів у пошуках потрібних квітів.

Продавцям наказано вилучити з продажу всі червоні троянди, але ті хитрують і ховають їх на задньому подвірʼї спеціально для тих, хто про них запитує.

«Яке діло уряду до Дня святого Валентина? Чому вони не дають людям спокійно жити?» – запитує Обад Малік, вибираючи червону троянду. На задньому сидінні його авто – три червоні кульки.

Тарік Сохал, власник ресторану, зазначає: «Уряд може заборонити день, але він не може заборонити людям бути разом чи закохуватися».

«Нам потрібна революція. Революція святого Валентина», – рішуче налаштовані студенти.

Поліція прогнала з вулиці чоловіка, який влаштувався продавати саморобні букетики квітів. «Ми просто робимо свою роботу, нічого більше», – коментують у поліції.

Нагадаємо: на Філіппінах у День святого Валентина спалахнули масові протести жінок проти дискримінації після заяви президента Дутерте.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті