mind
ЄС буде боротись із тероризмом та відмиванням грошей за новими правилами

ЄС буде боротись із тероризмом та відмиванням грошей за новими правилами

Нові правила не заважатимуть нормальному функціонуванню платіжних систем

ЄС буде боротись із тероризмом та відмиванням грошей за новими правилами
Фото pixabay.com

Євросоюз змінив правила боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму – затвердив директиву, яка дозволить припиняти злочинне фінансування та не заважати нормальному функціонуванню платіжних систем, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на повідомлення Ради ЄС.

«Нові правила відповідають потребам у підвищенні безпеки в Європі шляхом подальшого усунення коштів, доступних терористам. Вони дозволять нам руйнувати злочинні мережі без шкоди для основних прав і економічних свобод» – йдеться у повідомленні із посиланням на слова міністра фінансів Болгарії Владислава Горанова, який в цьому півріччі є головою Ради ЄС.

Так, нова директива вносить поправки до директиви 2015/849 і є частиною плану дій, прийнятого у 2016 році після хвилі терактів в Європі.

Основні поправки до директиви 2015/849 включають в себе розширення доступу до інформації про вигодонабувача власності, посилення прозорості власності компаній і трастів, усунення ризиків, пов'язаних з передплаченими банківськими картами і віртуальними валютами, співпраця між органами фінансової розвідки, вдосконалення контролю транзакцій за участю третіх країн з високим рівнем ризику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті