У світі стали більше купувати старомодних кнопкових телефонів без доступу до мережі

У світі стали більше купувати старомодних кнопкових телефонів без доступу до мережі

Таким чином все більше людей прагне позбутися залежності від соцмереж та гаджетів

У світі стали більше купувати старомодних кнопкових телефонів без доступу до мережі
фото pixabay.com

Пройдіться будь-якою вулицею будь-якого міста і ви, скоріш усього, побачите людей, «приклеєних» до їхніх смартфонів. Гаджети стали настільки незамінними, що згідно із останніми дослідженнями, користувачі їх перевіряють кожні 12 хвилин. Але старомодні технології вертаються – вперше за багато останніх років, продажі кнопкових звичайних телефонів перевершили продажі смартфонів. Про це повідомляє Sky News.

Телефони, які дають змогу здійснити та прийняти виклик продаються сьогодні як засіб відключитись від постійного перебування «на зв’язку».

Повідомляється, що в той час як продажі смартфонів минулого року виросли всього на 2%, продажі звичайних кнопкових телефонів без доступу до мережі зросли на 5%.

Мері Ерскін із Твікенхему входить до числа користувачів, які надають перевагу старомодному телефону.

«Я ненавиділа, що весь час була у цьому. Ти просто постійно на сторінках Facebook чи Instagram… чим більше ви це робите, тим більше вам здається, що вам це треба робити, – пояснила вона. – (Перехід на звичайний телефон) не є різкою відмовою (від інтернету та соцмереж), в мене є мій iPad, але це більше про вибір».

Психолог Дарья Кусс, яка вивчала компульсивне використання смарфтонів, вважає, що у деяких власників гаджетів розвивається справжня залежність.

«Ці люди можуть знати, що вони надто багато користуються смартфонами, але вони не можуть зупинитись. Вони можуть боятись, що пропустять щось, що може відбутись на їх каналах у соціальних мережах, і це є однією з причин, чому вони користуються пристроями так часто», – пояснила психолог та додала, що людина через це може стати замкнутою або може почати втрачати над  собою контроль.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло