ДТЕК має намір до 2022 року вийти на 2 млрд куб м видобутку природного газу

ДТЕК має намір до 2022 року вийти на 2 млрд куб м видобутку природного газу

Крім того, планує брати участь в майбутніх аукціонах Держгеонадр з продажу спецдозволів

ДТЕК має намір до 2022 року вийти на 2 млрд куб м видобутку природного газу
Фото: ДТЕК

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» планує збільшити видобуток природного газу з 1,6 млрд куб м в 2018 році до 2 млрд куб м у 2022 році, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, про це повідомив гендиректор компанії Максим Тимченко журналістам в Полтавській області в п'ятницю.

«Це на існуючих родовищах. І є оптимізм, що протягом трьох-чотирьох років ми зможемо досягти (обсягів видобутку – ІФ) 2 млрд куб м газу», – сказав він.

Крім того, ДТЕК планує брати участь в майбутніх аукціонах Держгеонадр з продажу спеціальних дозволів.

«Я сподіваюся, стратегічні плани, технологічні та інноваційні рішення, які ми сьогодні формуємо, дозволять нам досягти цього рівня видобутку. Досягнувши такого результату тут (на Семиренківському родовищі – ІФ) – ми створили хорошу базу для подальшого розширення роботи «ДТЕК Нафтогаз», – зазначив Тимченко.

«ДТЕК Нафтогаз» – операційна компанія, що відповідає за нафтогазове напрямок в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. У портфель активів «ДТЕК Нафтогаз» входять «Нафтогазвидобування» і «Нафтогазрозробка», провідні розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Нагадаємо, ДТЕК розпочав буріння нової свердловини на Семиренківському родовищі. Роботи виконує «Білоруснафта»

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло