Німеччина закликає решту європейських країн спільно працювати над штучним інтелектом

Німеччина закликає решту європейських країн спільно працювати над штучним інтелектом

Таким чином, Європа спробує наздогнати у новітніх розробках Китай та США

Німеччина закликає решту європейських країн спільно працювати над штучним інтелектом
фото pixabay.com

Німеччина закликала своїх європейських партнерів до співробітництва в галузі розробки штучного інтелекту, щоб скоротити відставання Європи від світових лідерів у цій галузі, Китаю та США. Про це повідомляє Reuters.

Міністр економіки ФРН Петер Альтмайєр закликав Європу до таких дій, після того, як дослідники, підприємці та інвестори засудили стратегію розвитку ШІ в Німеччині, зокрема, через брак фінансування відповідної галузі в країні.

Критики заявили, що американські та китайські технологічні компанії є лідерами в розгортанні ШІ для автоматизації офісних задач, підтримки технологій автономного кермування або спілкування з цифровими голосовими помічниками.

 «Нам потрібен свого роду Airbus для штучного інтелекту», – сказав Альтмайєр, маючи на увазі одну з найбільших авіабудівних компаній в світі, яку було засновано в 1970 році, шляхом злиття кількох європейським компаній.

Зазначається, що Німеччина планує інвестувати понад 3 млрд євро до 2025 року задля розширення своїх можливостей в галузі ШІ. Втім, наступного року влада країни готова виділити всього 356 млн євро. Це свідчить про те, що індивідуальних зусиль країни буде недостатньо, щоб стати конкурентом для США та Китаю .

Нагадаємо, минулого місяця голова ради правління Volkswagen Герберт Діс під час конференції, присвяченій розробкам в галузі ШІ, заявив, що німецькі автовиробники на рік чи два відстають від своїх конкурентів з США в розробці самохідних автомобілів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло