Коболєв: добове балансування газу працює
До Інформаційної платформи були вчасно внесені комерційні дані та показники фактичних вимірювань споживання газу

Газотранспортна система, яка з 1 березня перейшла на добове балансування газу, пройшла першу повну газову добу та жорстке випробування саботажем та штучним перевантаженням і працює стабільно.
Про це повідомив глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв на своїй сторінці у Facebook.
«Система пройшла першу повну газову добу та жорстке випробування саботажем та штучним перевантаженням. Працює стабільно та у повній відповідності з кодексом ГТС», – написав він.
Система пройшла першу повну газову добу та жорстке випробування саботажем та штучним перевантаженням. Працює стабільно...
Опубликовано Andriy Kobolyev Суббота, 2 марта 2019 г.
Як повідомляє прес-служба «Укртрансгаз», в Інформаційній платформі Оператора ГТС було сформовано балансові звіти за результатами першої газової доби (1 березня 2019 року) в режимі добового балансування.
«Згідно з алгоритмом закриття газової доби до Інформаційної платформи були вчасно внесені комерційні дані та показники фактичних вимірювань витрат (споживання) газу», – наголошують в «Укртрансгазі».
Крім того в УТГ звертають увагу, що комерційні дані пройшли подвійну перевірку: система здійснила автоматичне узгодження показників та додатково співробітники комерційного диспетчерського департаменту Оператора ГТС провели верифікацію всіх отриманих даних.
«Для кожного постачальника їхні балансові звіти за 1 березня доступні з 17.00 в персональному кабінеті Інформаційної платформи», – нагадують в УТГ.
Нагадаємо: добове балансування на ринку природного газу стартувало 1 березня 2019 року.
Раніше, Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг надала роз’яснення учасникам ринку про роботу в режимі добового балансування.
Відомство нагадало, що в умовах добового балансування постачання природного газу споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (немає необхідності у переукладанні договорів) та після його включення до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі Оператора ГТС. З метою уникнення відключення бюджетних установ та інших об’єктів соціально-важливої сфери від газопостачання необхідно здійснити перевірку включення споживача до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі «Укртрансгазу».
Раніше Mind писав, що платформа добового балансування вже налічує 256 замовників послуг транспортування , посилаючись на УТГ.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].