«Нафтогаз» планує випуск єврооблігацій

«Нафтогаз» планує випуск єврооблігацій

У Міністерстві фінансів заплановано випуск єврооблігацій наприкінці травня або на початку червня 2019 року

«Нафтогаз» планує випуск єврооблігацій
Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Голова правління НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв допускає можливість випуску єврооблігацій ближче до вересня 2019 року і розраховує, що вихід України на ринок може відбутися наприкінці травня. Про це повідомляє Економічна правда.

У рамках конференції Concorde Capital «Game of thrones: final season?» у Києві голова «Нафтогазу» заявив, що вихід на ринок залежатиме від успішності Міністерства фінансів.

У Мінфіні заплановано випуск єврооблігацій, який має відбутися або наприкінці травня 2019 року, або на початку червня, і в залежності від обсягу, попиту й вартості цього запозичення «Нафтогаз» прийматиме рішення.

Коболєв наголосив, що зараз «вікно» для розміщення єврооблігацій для «Нафтогазу» закрилося.

«Нафтогаз» підписав меморандум на $1 млрд на початку 2019 року з китайською агенцією «Сінашур», задля залучення коштів під програми капітальних вкладень. Коболєв сподівається, що частину дефіциту «Нафтогаз» зможе компенсувати саме з напряму гарантування.

«Ми вважаємо дуже перспективним внутрішній ринок облігацій, але, знову ж таки, можливість виходу туди буде зрозумілою ближче до кінця літа», – резюмував він.

Нагадаємо: «Нафтогаз» поповнив держбюджет на 37 млрд грн з початку року. Це майже 16,5% загальних доходів державного бюджету за цей період.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті