Голова комітету Американської торгової палати спростовує наявність кредитних правовідносин з «Райффайзен Банк Аваль»

Голова комітету Американської торгової палати спростовує наявність кредитних правовідносин з «Райффайзен Банк Аваль»

Тетяна Попова зазначає, що є поручителем за договором з іншою юрособою і спростовує наявність судового рішення щодо себе

Голова комітету Американської торгової палати спростовує наявність кредитних правовідносин з «Райффайзен Банк Аваль»
Тетяна Попова
Фото: УНІАН

Голова комітету Американської торгової палати Тетяна Попова спростовує наявність кредитних правовідносин з АТ «Райффайзен Банк Аваль», адже вона є поручителем за договором поруки, укладеним між нею та банком на забезпечення виконання зобов’язань іншою особою – ТОВ «Західбудінвест компані консалтинг».

Про це йдеться у її зверненні направленому до редакції Mind, в якому вона також зазначає, що АТ «Райффайзен Банк Аваль» переуступив своє право вимоги боргу на користь  приватної структури ТОВ «ФК «Женева».

«Жодного рішення Печерського районного суду м. Києва щодо арешту моїх банківських рахунків, рухомого та нерухомого майна немає. Такі питання на розгляд суду не виносились та ним не вирішувалися. Також непогашених кредитів перед АТ «Райффайзен Банк Аваль» я не маю. Заборгованість, яка відображена в моїй електронній декларації, виникла на підставі договору поруки, а не кредитного договору», – наголошує Попова.

Крім того, вона зазначила, що вказаним судовим рішенням не вирішувались і будь-які інші питання (зокрема арешт банківських рахунків будь-яких підприємств).

«Крім того, доводжу до Вашого відома, що згадана у статті ухвала Печерського районного суду м. Києва винесена судом без врахування фактичних обставин справи та без моєї участі. Наразі вона оскаржується», – зазначила Попова.

Також, за її словами, жодного контролю за діяльністю підприємств, що мають невиконані боргові зобов’язання перед кредитором вона не здійснює.

«Адже жодного контролю на діяльність ТОВ «Західбудінвест компані консалтинг» я не здійснюю, учасником юридичних осіб, з якими у ТОВ «ФК «Женева» існують судові спори, я не являюсь. Зазначене підтверджується відомостями з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців  та громадських формувань, що є у відкритому доступі», – наголошує вона.

Крім того, Попова спростовує й факт вчинення незаконних та/або шахрайських дій із заставним майном в межах кримінального провадження, на яке міститься посилання у абзаці 10 статті Mind, який «не встановлено».

«Жодній особі в рамках вказаного кримінального провадження про підозру не повідомлено, обвинувачення не пред’явлено. Відповідно відсутні підстави стверджувати про наявність дій із заставним майном та їх незаконність. Крім того, в силу відсутності будь-якого зв’язку між мною і заставним майном, я позбавлена будь-якої можливості здійснювати відносно такого майна будь-які дії», – пояснила Попова.

Нагадаємо: раніше Mind із посиланням на БізнесЦензор оприлюднив інформацію щодо наявності судової заборони на виїзд за кордон голові комітету Американської торгової палати Тетяни Попової, а також рішення щодо арешту її банківських рахунків, майна та нерухомості  через непогашення кредиту на понад $6 млн перед «Райффайзен Банк Аваль».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті