Samsung і SK Hynix стали заручниками торгової війни між США та Китаєм
Представників технокомпаній викликають в китайський уряд і вимагають не оголошувати бойкот Huawei

Південнокорейські виробники напівпровідників Samsung Electronics і SK Hynix виявилися в скрутному становищі в зв'язку з торговою війною між США і КНР. Опинившись в епіцентрі протистояння між двома країнами, компанії стоять перед складним вибором – яку зі сторін конфлікту підтримати, пише видання The Korea Times, на яке посилається DailyComm.
Китай посилює тиск на компанії, вимагаючи, щоб ті не приєднувалися до санкцій США проти Huawei. За даними джерел, нещодавно представники провідних технологічних фірм, включаючи американські Microsoft і Dell, а також південнокорейські Samsung і SK hynix, були викликані в китайський уряд, де їм пригрозили «страшними наслідками», якщо вони підтримають бойкот Huawei.
Samsung і SK Hynix вирішили не розголошувати інформацію, чи мала місце подібна зустріч у них.
Раніше Пекін оголосив про плани сформувати власний чорний список неблагонадійних компаній у відповідь на заходи проти Huawei.
Як відомо, в травні китайську Huawei було внесено до чорного списку – компанія втратила можливість закуповувати компоненти і ПЗ американського виробництва.
Тим часом, посол США в Кореї Гаррі Харріс, навпаки, закликає місцеві технологічні компанії приєднатися до бойкоту Huawei, оголошеному Вашингтоном. У такій ситуації південнокорейські фірми ризикують стати жертвами торгової війни двох найбільших економік світу, незалежно від того, на чий бік вони стануть, вважають аналітики.
Коментуючи нинішній стан, представник однієї з технологічних компаній на умовах конфіденційності повідомив, що залишатися в нейтралітеті стає все складніше, оскільки конфлікт має геополітичний і економічний характер. Співрозмовник висловив побоювання, що корейські компанії зіткнуться з уповільненням бізнесу. Він також додав, що Samsung і SK Hynix не можуть розірвати партнерські зв'язки з Huawei, оскільки китайський виробник щороку закуповує у них компоненти загальною вартістю близько $8,4 млрд.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].