У Китаї вперше успішно клонували кошеня (ВІДЕО)

У Китаї вперше успішно клонували кошеня (ВІДЕО)

Тепер у компанії Sinogene можна замовити клонування кота за $35 400 або собаки за $53 700

У Китаї вперше успішно клонували кошеня (ВІДЕО)
фото www.flickr.com/photos/rncb/6219047713

Китайським вченим вперше вдалося клонувати кошеня. Про це повідомляє The Global Times.

Зазначається, що кошеня, яке отримало прізвисько Garlic з’явилося на світ 21 липня.

«Компанія почала експеримент із клонування котів у серпні 2018 року, і британський короткошерстий Garlic народився через 66 днів після того, як ембріон був підсаджений сурогатній матері», – повідомила компанія на прес-конференції.

Спеціалістам вдалося відтворити точну копію кота, який помер в серпні минулого року, на замовлення його власника.

«Мій кіт помер від хвороби сечовивідних шляхів. Я вирішив його клонувати, тому що він був особливим»,– сказав власник тварини Хуан Ю в інтерв’ю виданню.

Garlic та «оригінальний» кіт виглядають ідентично, але мають різні темпераменти й характери, повідомили в Китайській академії наук. Також науковці зазначають, що тривалість життя клонованого кота є такою ж, як у звичайного.

Заступник ген директора Sinogene Чжао Цзяньпін зазначив, що успішне клонування  дозволить компанії офіційно розпочати пропонувати послуги з клонування котів, яке, за попередніми оцінками, коштуватиме 250 000 юанів ($35 400) кожне.

Він також повідомив, що компанія вже має декілька замовлень, натякнувши,що в майбутньому попит може бути надзвичайно великим. Компанія також пропонує послуги з клонування собак вартістю 380 000 юанів ($53 700).

Незважаючи на те, що технологія клонування є справжнім дивом для власників домашніх улюбленців, це питання викликає суперечки серед учених. Багато з них вважають, що тварини страждають від технологічного прогресу, який до того ж становить загрозу їхнім правам. Інші – непокояться через те, що одного разу цю технологію можуть застосувати і для клонування людей, що може спричинити етичні проблеми.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло