ВР ухвалила за основу зміну процедури обрання членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення

ВР ухвалила за основу зміну процедури обрання членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Законопроєкт пропонує забезпечити право члена Нацради працювати до призначення його наступника

ВР ухвалила за основу зміну процедури обрання членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення
Фото: УНІАН

Верховна Рада ухвалила за основу проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Нацради (2036). За ухвалення цього проєкту закону в першому читанні проголосували 292 парламентарі, проти – 26,  утрималось – 26,  голосували – 52, передає кореспондент Mind.

За чинною редакцією закону «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» порядок звільнення та призначення членів Нацради фактично передбачає двомісячну відсутність членів Національної ради, що мають призначатися  Верховною Радою України у зв'язку з проходженням процедури відбору та призначення, що може призвести до зупинення роботи Національної ради як постійно діючого колегіального органу, що є неприпустимим у сучасних умовах розвитку інформаційного простору держави.

У зв’язку із цим ухваленим за основу законопроєктом вносяться зміни у згаданий закон, якими передбачається забезпечити безперервність функціонування Нацради з питань телебачення і радіомовлення шляхом надання члену Національної ради права виконувати обов'язки до призначення нового члена та закріплюється обов'язковість одночасного призначення членів Національної ради на всі вакантні посади.

Нагадаємо, раніше Mind повідомляв, що Верховна Рада 30 травня призначила Максима Онопрієнка членом Нацради з питань телерадіомовлення.

   

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло